Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit gondoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Mármint kicsit konkrétabban, mikor gondoljátok egy csajról, hogy megközelíthetetlen? Vagy azt, hogy „elérhetetlen"? Tegyük fel, hogy ez esetben egy szép és jó csajról van szó, aki bejön nektek, de mégsem kezdeményeztek, pedig tényleg tetszik és mondjuk pl.: sokat bámuljátok is. Ez miért van?

Bocsi, ha kissé hülyén fogalmaztam és köszönöm előre is a normális válaszokat:)



2018. márc. 14. 20:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi kimaradt, hogy 16-18 év körüli fiúk véleménye érdekelne:)
2018. márc. 14. 20:26
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha osztálytárs vagy ha van barátja példaul:)

18/F

2018. márc. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért nézem ilyenkor mert szexi, vonza a szememet

De oda merrek menni csak nehezen

2018. márc. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk, 10évvel idősebb, de jól néz ki és rendezseresn léátom pl. konditerem. Vagy, ha pl. barátom, vagy barátomnak tetszik, vagy, ha jól néz ki, de egymillió fiú körülugrálja állandóan. Akkor lehet még, hogy nézzük, de nem megyünk oda, ha csak jól néz ki, csinos, de nem az én baáti köröm az övé. Stílusa, beállítottságunk nem egyezik. De mivel jól néz ki, ezért megnézzük persze. Ha nomrális, esetleg nagyon szép, tökmindegy, tehát egy jó csaj, és látom, hogy nem iritál az ő köre, akkor odamegyek :D. Csakhát az én konzervatív izmosabb, nem 180cm 50kg szőke focista páva stílusom nem túl nyerő manapság az én koroszáylomban. De jövő héten fogok pl odanyesni egy jó csajhoz. Aki töketlen az nem megy csak oda, ha van lehetősége :). Szerintem meg kell próbálni. 16/f
2018. márc. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!