Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottam a barétommal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barétommal, mert elhanyagolt és most derült ki, hogy végig csalt. Hogy legyek minél hamarabb túl rajta?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim,akik segíthetnének. 15/L

2018. márc. 11. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vesztettél sokat, szerinted? Megéri egy olyan miatt bánkódni, akinek semmit sem értél?
2018. márc. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért csalt meg? mi történt?
2018. márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Távkapcsolatba kényszerültünk és egy haverom mondta,hogy azóta az exével csal engem.
2018. márc. 11. 17:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Megcsalt, szóval lehet, hogy jobbat érdemelsz nála.
2018. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez segített, miután szakítottam a volt barátnőmmel; ha eszedbe jut ne a szép pillanatokra gondolj. Gondolj olyanra amit nem szerettél benne, ami idegesített téged a személyiségében. Ilyen közösségi oldalakon meg nyugodtan tiltsd, töröld. Semmi vele kapcsolatos infót ne láss.. Ezek mellé még egy nagy adag türelmet és kitartást szeretnék kívánni, az idő segíteni fog (én se hittem el, de így van)! Egy ilyen senkiházi pedig ne vegye el a kedved bármitől is. Legyél a barátaiddal, vedd körbe magad olyan emberekkel akik pozitívak egy kicsit, akiknek élvezed a társaságát. Keress új hobbit, bármi..


Depis zenét ér hallgatni amúgy, nyugodtan pihend ki a dolgot a magad módján (hisz így egészséges, ne folytsd vissza az érzéseidet), de fokozatosan el kell engedni.


Ha pedig úgy érzed beszélgetésre van szükséged írj csak, szívesen segítek. Addig is kitartást!


18/F

2018. márc. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!