Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés

Ömmm...hol is kezdjem?

Van egy haverom akinek a volt barátnőjevel egész közeli kapcsolatba kerültem...becézgetjük egymást meg minden,sőt utáltam ölelkezni,de ő megszerettette velem.Hát viszont most jön a bukkanó a legjobb barátnőjébe vagyok szerelmes.Akinek el is mondtam hogy mit érzek iránta,de ő azt mondta hogy nagyon cuki vagyok meg minden de ő most nem szeretne senkivel járni.Megkérdeztem hogy lehet e majd késöbb valami ezzel a dologgal?Azt mondta hogy lehet.

Megtudtam hogy mi a férfi ideálja:-legyen magas(én 171 cm vagyok)

-Zöldes barnás szem(nekem barna)

-És legyen vagány(az vagyok)

Szerintetek melyiket válasszam?


2018. márc. 9. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha már ott tartasz, hogy választani kell, hogy kivel járjál, akkor egy nagy barom vagy már bocsánat! A lányok nem csak tárgyak hogy "válassz egyet"
2018. márc. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Úr isten, ti totál nem vagytok normálisak... Pl. ha tőlem kérdezne olyat egy hapsi, hogy lehet-e majd később valami, megmondanám neki, hogy ha kölcsönadja az időgépét, akkor megnézem.

Másik: választani akarsz, hogy összejöjj egy olyannal, akibe nem vagy szerelmes, vagy egy olyannal, akibe szerelmes vagy.

Harmadik: a 171 cm elég alacsony, de ne aggódj, szépen átugrottad az isten állatkertjének a kerítését. :)

Negyedik: nem vagy vagány. Hidd el nekem. :)

2018. márc. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól kiosztottak öcsém!Szerintem egy idő után töröld a kérdést,ne kelljen vissza olvasnod!A vagánysági indexed ezek után is páratlan marad,biztosak vagyunk benne!
2018. márc. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1.A megfogalmazásommal volt a probléma,tudom hogy nem tárgyak,hogy érző emberek.

2.Tudtommal ez egy olyan oldal ahol kérdéseinket vethetjük fel egymásnak akik arra egy kultúrált választ próbalnak meg adni.

3.14 éves vagyok...szóval még nőni fogok.

4.Azt meg nem tudhatod hogy vagány-e vagyok,hiszen nem ismersz.

A többi lány azt mondja hogy nagyon menő vagyok,és nem csak 2 ember hanem vagy 20.

5.Azért nehéz a választás mert a 2 lányból mindkettőben van ami kedves számomra.

5.Nem hiszem hogy beoltottak mert nem is ismernek...előitéletesek,és ez a baj az emberekben,persze nem mindenki,vannak kivételek.Köszi.

Aki meg tudna egy normális választ adni az tovabbra is megteheti

2018. márc. 10. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!