Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác egy hónapig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác egy hónapig feltűnően bámult, most viszont mintha direkt nem nézne rám, azt jelenti, már nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Tudja, hogy tetszik nekem, miután elmondták neki, nézett folyton, de már szinte kerül a tekintetével.
2018. márc. 5. 16:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagyis nem is az, hogy már nem érdeklem, hanem hogy talán tetszettem neki én is csak megunt? Ha tetszek neki, és tudja, hogy viszonzott, lépett volna, nem? Nagyon elbizonytalanodtam.
2018. márc. 5. 16:47
 2/2 anonim ***** válasza:
nem akarok vészjósló lenni, de nem tudom sétálj oda hozzá a teremben ülj le melle és dumáljatok valamiröl. úgyis érezni fogod
2018. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!