Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam aki bejön nekem.Már régóta(hónapok óta) beszélgetek vele.Péntek este pedig hazakísértem,mondván úgy is ugyanarra felé megyünk haza.Visszahúzódó lány eléggé,főleg a fiúkkal és eléggé meg volt szeppenve amikor ezt mondtam neki,hogy elmegyek vele valameddig.Végül hazakísértem,egy kicsit passzív volt a beszélgetésben hazafelé,de azért egyszer kétszer azért tudtam mosolyt csalni az arcára.Megkérdeztem tőle,hogy mi a baja,..erre azt felelte,hogy csak fáradt,mert már reggel 7től este 7ig bent volt a gimnáziumban,ja és mert hideg van(bokáig érő hó volt).Amiatt aggódok,hogy ezt csak úgy mondta,hogy ne sértsen meg.Jahh,mellesleg amikor elértünk egy kereszteződéshez akkor megkérdeztem tőle kicsit vicceskedve,hogy jobb lenne e neki ha én lefordulnék és elválnának az útjaink..mosolygott és azt mondta,hogy dehogy,nem így értette a dolgot.(mivel megkérdezte tőlem ezelőtt pár perccel,hogy hol szoktam lefordulni).Mondtam neki,hogy legyen velem őszinte és akkor is ezt mondta.De én még mindig aggódok emiatt kicsit,hogy ezt is csak azért mondta,hogy ne sértsen meg....bár én mondtam,hogy legyen velem mindig őszinte,szóval...Szerintetek?Őszinte volt velem?Amúgy ez volt a legelső alkalom,hogy hazakísértem és arra gondoltam ezért volt passzív a beszélgetésben,szerintetek? 17F

2018. márc. 4. 17:37
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ne aggódj emiatt! Mindenkinek lehet fárasztó napja, nem hiszem, hogy a személyednek szólt ez a passzivitás.
2018. márc. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma úgy éreztem mintha kicsit leakart volna koptatni.Mármint volt,hogy ő szólt hozzám ma egyszer kétszer pár szót,de ennyi.Én igazából ma napközben nem mentem oda beszélgetni,mert már reggel passzív volt,és amikor meséltem neki valamit akk egy két szavas válaszokkal válaszolt.Ezért gondoltam napközben kevesebbet beszélek vele,hogy közömbösnek tűnjek néha.Szerintetek folytassam ezt a beszélgetős dolgot,vagy inkább ilyenkor jobb,ha tisztázom az egész dolgot és 'megvallok' neki mindent?
2018. márc. 5. 15:26

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!