Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom eldönteni, hogy tényleg tetszik-e? (Háttérsztori, és egyebek lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel néhány hete találkoztam egy házibuliban. Ott próbált közeledni felém de én nem igazán engedtem semmit egymás "haveri átkarolásán" kívül, de legbelül éreztem benne a fantáziát, élveztem, hogy hozzámér. Akkor éjjel a buli vége után a kicsit több ital felbátorított arra, hogy bejelöljem facebookon.

Pár napja egyik barátnőmön keresztül üdvözölt engem.

Pénteken volt egy hasonló házibuli, meg lett hívva, azt mondta hogy nem biztos, hogy jön. Nem is jött el. (Sajnáltam is meg nem is)

Nem rég megkérdezte a fent említett barátnőm, hogy tetszik-e nekem a fiú. Azt mondtam neki hogy nem igazán...kérdeztem tőle hogy miért tette fel a kérdést, ő azt mondta, hogy csak úgy, mert érdekelte.

Jövő héten megrendezésre kerül még egy buli. Ott lesz ő is.


A hosszú háttérsztori után valójában az lenne a kérdésem, hogy hogyan dönthetem el, hogy valóban tetszik-e? Mivel belsőre nem ismerem, külsőleg pedig so-so..a mosolya szép, a többi pedig átlagos.


2018. febr. 4. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Figyu ha tetszik valaki akkor tetszik valaki nem igazán vagy kételyek között.

Am h igazán eldöntsd h tetszik benne valami ha már a külső nem fogott meg annyira h fixen érezd h igen is bejön akkor beszélgetned kell vele h megismerd.

És fészen nem is írt neked miután bejelölted másnap vagy valami?

A fent említett barátnőd "sokat" beszél vele?

2018. febr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
rajtad kívül ezt senki sem tudja megmondani :)
2018. febr. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem írt nekem miután bejelöltem.

Csak akkor beszél vele a barátnőm, ha a párjánál találkoznak. Mivel a bnőm párja és a fiú legjobb haverok.

2018. febr. 5. 10:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ha első ránézésre kéne megmondd h járnál vele vagy sem mit választanál?

Am meg ha ennyire foglalkozol a "témával" akkor valami biztos felkeltette az érdeklődésedet vele kapcsolatban. (Viszont az megint más h h vélekedsz erről mert pl. én is kavarok csajokkal buliba viszont nem mindegyik érdekel úgy konkrétan h másnap rohanjak utána.)

Megkérdezhetem a korodat?

2018. febr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Első ránézésre talán igen.

De az az üdvözlés csak jelenthet valamit, nem?

16 éves vagyok.

2018. febr. 5. 21:40
 6/10 anonim ***** válasza:

úgy bírom a csajoknál ezt a "talán" szót az igen vagy a nem előtt.:D

Hát jelenthet is meg nem is.

A tag lehet h félénk pia nélkül aztán nem mer rád írni vagy beszélni veled élőbe.

Sztem írj rá, dumálgassatok. Aztán a reakcióiból úgy is kiderül. Meg az is h megfog téged benne valami belsőleg is.

Bár hozzá teszem te vagy a csaj nem neked kéne loholni utána hanem fordítva.

De itt ugyebár az volt a kérdés h neked bejön vagy sem és amint mondtam ha ennyire zsibbaszt a téma akkor elég gyanús h igen.

A korodat az miatt kérdeztem h tudjak következtetni h az első kapcsolatod lenne vagy sem ami nem csak buli.

2018. febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ja és még annyi h lehet h a tag kérte meg a barátnődet h kérdezze meg tőled h bejön neked?!

Tehát lehet a válaszod vissza is tántorította.

De ez csak feltételezés, elvégre a barátnőd elmondaná ezt neked nem?

2018. febr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

:'DDD

Nem ez lenne az első kapcsolatom. (Nem olyan rég ért véget egy majdnem egyéves.)

Én nem szeretnék ráírni, szerintem a jelölés az elég jel volt.

Inkább megvárnám a következő bulit, hátha elkezd beszélgetni velem, vagy valamit.

Nem biztos, hogy elmondaná a fiú érdekében..vagy nem tudom.

2018. febr. 6. 10:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne érts félre nem sértésnek szántam csak nehéz kiszűrni ki mennyi idős így semmi info nélkül!:D

Ja am meg bőven elég jel volt, ezért is írtam h nem neked kéne futni utána.

2018. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Oké,oké.

Köszi mindent :)

2018. febr. 6. 23:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!