Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot adjak neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot adjak neki Valentin napra? (fiú)

Figyelt kérdés
Egy 12 éves fiú.Kicsit visszahúzódó,de egyébként kedves,vicces meg barátságos.Ő már adott nekem egy szivecskés karkötőt meg gyűrűket,de én nem tudom neki mit adhatnék.

2018. jan. 29. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Valami személyes készíthetsz neki vagy vásárolhatsz amit akarsz
2018. jan. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát jó,de mit vásárolhatnék?
2018. jan. 29. 18:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de fogalmad sincs arról, hogy mi az érdeklődési köre, miket szeret? Tudom, hogy egy fiúnak sokkal nehezebb ajándékot venni, de nem lehetetlen, csak egy kicsit meg kell erőltetni magunkat.
2018. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Adnátok ötleteket,de csak olyan legyen ami max. 2000Ft
2018. jan. 29. 19:29
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából nagyon szereti a vicceket,szóval egy szivecskés emoji párna?
2018. jan. 29. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni mit szeret
2018. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Meg multkor lattam ilyen humoros feliratu csokikat. Kicsit dragabb, mint a normal (500-600 forint), de en jokat tudok nevetni rajtuk. Multkor egy kedves baratnomnek ,, imadom a hulye fejedet" feliratost vettem, es volt rajta meg egy mosolygo salata is. Szerintem nagyon kis aranyosak tudnak lenni ezek kiseroajandekkent.
2018. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Lehet,hogy mindkettőt meg fogom venni. :)
2018. jan. 31. 07:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!