Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu, akivel fél évig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu, akivel fél évig barátok voltunk, de már nem vagyunk azok. Nekem viszont még mindig tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél évig barátok voltunk, de egy ideje már nem is beszélünk. Nekem viszont tetszik a fiú és nem tudom mit tegyek. Mondjam el neki? Írjak rá?
2018. jan. 26. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan mond el neki mert ha te így érzel akkor elég valószínű hogy ő is így érez, meg ha nem is, akkor sincs túl sok veszteni valód.
2018. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"mert ha te így érzel akkor elég valószínű hogy ő is így érez"


Miért valószínű?

2018. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előszöris annak biztos van valami oka h már nem beszéltek mert gondolom nem egyik pillanatról a másikra szakadt meg a barátságotok ezt kell átgolni.

A másik h azzal nem veszitesz semmit ha közeledni próbálsz felé ha nem jön össze leagalább nem kell azon filózni hogy mi lett volna ha...?

Ja és az h neked tetszik az nem azt jelenti hogy "valószinü te is neki"

2018. jan. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!