Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nap többször nézz az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nap többször nézz az mennyire jel? Tetszhetek neki? Tudom keves info😕

Figyelt kérdés
2018. jan. 23. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Mert vannak olyanok pl akik engem néznek és észre is vettem de mikir meglátom direkt nem nézek rá nehogy azt higyje tetszik, de aki nekem tetszik azt akárhányszor meglátom próbálom a lehető legtöbb ideig nézni.
2018. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, elvégre mi más miatt nézne téged? Jó, mondjuk az is fontos, hogy közben milyen fejet vág, de alapjáraton nagy esély van arra, hogy bejössz neki.
2018. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2018. jan. 23. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!