Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Brutális szerelmi csalódásra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brutális szerelmi csalódásra valami?

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni, hányok, remegek lefővök az idegtől, szét van puffadva a fejem a sírástól. Érzem ahogy a szívem darabokban van. Nem tudom mit csináljak csak szenvedek
2018. jan. 12. 06:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kitartás, tudom ha most azt mondom hogy lesz majd valaki az nem segít, mert benne van a pakliba hogy tényleg nem lesz.., de ha ez még csak ilyen egy oldalú cucc volt, akkor egy viszont szerelemmel el is fogod felejteni, hidd el :3
2018. jan. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ki törte ennyire össze a szíved?:/
2018. jan. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Idővel majd elmúlik. Foglalkozz mással az segíteni fog. Sok sikert!
2018. jan. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az agyadat tanulással, a testedet sportolással fáraszd le!

Meglátod, segíteni fog!

2018. jan. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2018. jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Azóta mi a helyzet, harcos? Gondoltam, megkérdezem, hogy vagy, hiszen te írtál rám privát üzenetet, beszélgetni szerettél volna.

Elég hosszan válaszoltam, vigasztaltalak, tanácsokat adtam neked, azóta se kép, se hang...

Annyira se méltattál, hogy válaszolj!


Lehet, hogy így bántál a szerelmeddel is? Akkor nem sok jövőt jósolok neked a szerelem terén (sem).

2018. jan. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
En nem írtam rá itt senkire mivel alapból nem ezt akartam. Mármint nem beszélgetni akarok konkrétan, arra itt vannak a közeli barátaim, én csak némi praktikára voltam kíváncsi.
2018. jan. 22. 09:44
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, a jan 12.-i 2 db üzeneted akkor mi volt?

Nagyon sántít a válaszod, különben nem tudnám a nevedet, "szalonaharcos".

2018. jan. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A neven nem "szalonaharcos"...
2018. jan. 22. 13:12
 10/14 A kérdező kommentje:
Tessek
2018. jan. 22. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!