Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én keveredek ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én keveredek ilyen bonyolult, furcsa helyzetekbe?

Figyelt kérdés

Kis háttér sztori:

2 évvel ezelőtt külföldre költöztünk,és egy kissebb lakóparkban laktunk és a szemben lévő házban laktak anyukámék barátaik és így rendszeresen átmentük hozzájuk,ők is hozzánk(blabla) és az ő keresztlányaikkal jóban is lettünk és sokat jártunk ki a ház elé beszélgetni,"megszabadulni" egy kicsit a felnőttektől.A sztori ott fordul érdekessé hogy az ismerőseink annak a fiúnak a szomszédjába laktak aki nekem tetszett sőt talán bele is zúgtam kicsit,(mostmár több mint 2 éve lakunk itt és ebből nekem kb másfél évig bejött..durva..)de az a furcsa hogy nem is nagyon beszélgettünk egy-két szót talán..Ugye nyáron mint a legtöbb fiatal én is barátaimmal lógtam,lementünk a városba,meg itt van egy hatalmas park és nyáron általában oda szoktunk menni focizni,meg csak barátokkal hülyülni..És én meg 2 barátnőm elkezdtünk hülyéskedni hogy ki-kibe szerelmes(ezt csak azért mert egyik barátnőmnek ott volt au exe és kíváncsiak voltunk a reakciójára) és én mondtam hogy "nézzétek nekem ő életem szerelme"(ezt egy random emberre mondtam hülyeségből akit nem is ismerek)és a fiú egyből felkapta a fejét és hátra nézett hogy kiröl beszélek amit én kicsit furcsáltam. Aztán volt olyan hogy rajzórám volt és egyik fiú osztálytársammal mentem ki óráról és láttam őt, ő is engem/minket és olyan furcsán nézett rá(nk)m. Egy suliba is járunk ő felettem van egy évvel és külön folyosón vagyunk de én általában átmegyek a másikba (ahol ő is ott van)mert ott vannak a barátaim és ott szoktunk beszélgetni és olyankor is rám néz(néha kicsit feltűnőbben)..Egyszer kint voltam két fiú barátommal a lakóparkomba és ugyebár ő is ott volt haverjaival és ugye hülyéskedtünk és ők pár méterre voltak tőlünk és elég feltűnően arra nézett amerre mi voltunk..

Őszintén fogalmam sincs mi ez,azóta már nem is jön be,egyáltalán nem is érdekel,az viszont igen hogy miért viselkedik így mert azt nem hiszem hogy tetszenék neki(bár ki tudja,elég furcsa dolgok történnek itt,szóval nem tudom).Vagy megtudta volna hogy tetszett nekem?(Néha a haverjai is szoktak nézni) Amúgy én érzem magam kínosan,mert fogalmam sincs miről van szó..


Szeretnék véleményt kérni,hogy ki mit gondol erről és hogy volt-e már valaki hasonló helyzetben.


2018. jan. 7. 02:34
 1/1 anonim válasza:
Nekem volt hasonló eszembe, és elmúlt egy idő után, amik már nem “érdekes” a fiúknak. Kitartás, gyorsan lecseng ez az egész.
2018. jan. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!