Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Transzszexuális vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transzszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. Már régóta kb. 6-7 éves korom óta vágyom arra, hogy nő legyek, és úgy is érzem magam, mint egy nő. És persze úgy is viselkedem mai napig. Kisebb voltam mindig lánynak öltöztem farsangkor és most is viselnék női ruhát, csak édesanyám nem engedi. Kisebb voltam még lakoztam a körmöm is csak hát, amiután leszidtak nem mertem. Ugyanez vonatkozik a női parfümre is. Kicsi voltam mindig babáztam ékszereket készítettem. Édes anyám azt mondja, hogy el fog vinni pszciáterhez de eddig semmi, pedig már egy éve tudja hogy mi van velem. Már kétszer megpróbáltam megmérgezni magam, de a méreg sajnos nem hatott. Az előtt is megpróbáltam háromszor öngyilkos lenni még amikor 10-11 voltam csak azt hitték, hogy honvágyam van, (mert Németországban élünk.) Az iskolában vannak akik gúnyolnak. De az még semmi a saját nagymamám hí.rin..nak nevezett. Van egy dolog, amivel letudom magam valamennyire nyugtatni magam és szeretem is.De én ezt már nem bírom. Kérem ne írjanak olyant, hogy te csak egy tini hülye gyerek vagy, hanem segítsenek.
2017. dec. 16. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen dolgokról nagyon rossz véleményem van,de nem foglak megbántani,mert felesleges..a lényeg,hogy mindig gondolj arra,hogy egy nap azt csinálsz,amit akarsz! Addig meg valahogy próbáld meg kibírni,az öngyilkosságnak nincs értelme.. amiket leírtál,elég gyanúsak,de talán csak valami lelki probléma
2017. dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem az lehetsz.Nem tudom mit írhatnék, hogy kicsit bíztassalak mivel el sem tudom képzelni min mehetsz keresztűl.Az a legrosszabb, hogy ezek szerint a családod nem valami elfogadó a mássággal kapcsolatban. Valahogy próbáld magad elfogadni, te ilyen vagy és így is élhetsz nagyszerű életet.A családoddal mindenképp próbálj beszélni erről, először biztos nem fogadják majd örömmel de idővel biztos enyhülni fognak.De az sem bah ha nem tudnak elfogadni téged mert még akkir is van esélyed élni a saját életedet.Nem te vagy az egyedüli ilyen ember, szerintem beszélgetned kéne hozzád hasonlókkal.Akár YouTube-on is nézhetsz ilyen vlogosokat , biztos vannak. :)
2017. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Tudják igyekszem erőt venni magamon és tanulok a sulira és persze amiket nagyon szeretek és az isiben kitűnő is vagyok belőlük és jó érzékem is van hozzájuk, azok a nyelvek. Tolmács szeretnék lenni. Ez ad nekem erőt a nyelvtanulásban, hogy tudom, hogy tolmácsként szinte bárhol eltudok helyezkedni és akkor mindegy, hogy ki mit gondol rólam. De még egyszer köszönöm Önöknek a válaszaikat!!!!!
2017. dec. 16. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Öngyilkos semmiképp ne legyél. Azok az emberek meg nagyon buták, akik emiatt cikiznek teged. Nem tudjak, hogy milyen “nem elfogadottnak” lenni. Őket egész egyszerűen le kell szarni. Nem te vagy az egyedüli ezzel. A szuleiddel mindenképp beszélj erről bővebben, hogy mit tegyél (itt nem arra gondolok, hogy mit tegyél, hogy elmuljon ez az egész, mert az baromság, ez nem valami betegség, amiből ki kell gyogyulnod!). Sajnálom, hogy a családod nem fogad el, de ez egy idő után másképp lesz, hidd el, de egy bizonyos ideig turnod kell sajnos. Más lehetőség nincs.


En nem tudom elképzelni, hogy min mehetsz keresztül, ezért sem fogok itt hulye tanácsokat osztogatni. Csak annyit tudok mondani, hogy tarts ki!

2017. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!!
2017. dec. 16. 21:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem szeretnélek megbántani, távol áll tőlem, de szerintem igen az vagy. És valóban ne légy öngyilkos, még így is előtted áll az élet, és így is lehet hosszú, szép életed ;) :)
2017. dec. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!!!
2017. dec. 17. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!