Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veled olyan, hogy szinte "megmarkolták" a szemedet?

Figyelt kérdés

Reggel mikor mentem suliba az egyik buszmegállóban ott volt egy srác aki rám nézett,majd egy pillanatra nem látott (mert pont egy oszlop mögött mentem el)és amint újra meglátott szinte megmarkolta a szememet..Már előfordult velem 1-2*hogy szemeztem valakivel,de ez valahogy más volt..Vagy 4 mp-ig elmeredten néztünk egymás szemébe... Nagyon jó érzés volt :)

Vajon ennek van valami jelentősége?(Még sose láttam Őt szerintem), olyan jó lenne,ha máskor is ott lenne...



2017. dec. 6. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Miiért lenne jó? hogy megint szemezzetek? Ne áradozz már egy vadidegenről, mert nagyon gyerekes.
2017. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De édi! Velem is volt már ilyen, olyan jóó!:) Nekem szerencsém volt, tovább tartott;) Szerintem tetszettél neki, csak erre tudok gondolni:)
2017. dec. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2

Köszönöm szépen a válaszodat! :)

2017. dec. 6. 23:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!