Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejön, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejön, ha egy fiú gitározik?

Figyelt kérdés

2017. dec. 3. 20:15
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
+ normális személyisége van
2017. dec. 3. 20:18
 2/18 anonim ***** válasza:
15%

Jobb mint ha csellozna(😂)

De a kulso meg a szemelyiseg szamit inkabb

14/l

2017. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ne azért gitározz, hogy a lányoknál jól szerepelj, mert akkor hamar abba fogod hagyni.

Amúgy én szeretem, ha valaki valamilyen hangszeren játszik, jó pont.

2017. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem csak azért gitározok, hogy csajozzak. Kb fél éve tanulom, nem megy olyan rosszul, és az a célom, hogy egyszer egy bandában gitározzak
2017. dec. 3. 20:31
 5/18 anonim válasza:
86%

2-es, ajánlom figyelmedbe a 2Cellos-t!😁😂 Tutira változna a véleményed, ha őket meghallgatnád.


Kérdező, te meg tényleg ne azért gitározz, hogy bevágódj a lányoknál... Én lány vagyok, és azt mondom, hogy sokat nem dob rajtad. A személyiséged legyen megnyerő 😁

2017. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Én csellózom és gitározom is és szerintem iszonyat aranyos, ha egy fiú tud valamilyen hangszeren játszani, szépen. Persze ne csak a csajozás miatt, amúgy ha bandában akarsz játszani az egy nagyon jó terv, én is gondoltam már erre :) Szóval csak hajrá, ha még magadtól is tanulod az plusz pont, hogy tanár nélkül tudod :D Én is magamtól tanultam gitározni :D

14/L

2017. dec. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát idáig úgy tanultam, hogy megnéztem neten, hogy a kecvenc zenéimet hogyan kell játszani (tabok), és azokat próbálgattam
2017. dec. 3. 20:42
 8/18 anonim ***** válasza:

#6 vagyok

Az nagyon jó, én is pont fél éve kezdtem és ugyanígy, a kedvenc zenéimet próbálgattam eljátszani tabokról, elég jól ment, viszont a kottaolvasás még nem annyira megy. De sose add fel, a gitározás nagyon szép dolog, fejlődni kell és érdemes :)

2017. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

De hogy ezt megtudjam beszélgetnem kell a személlyel. Ha beszélgetni kezdek vele akkor valószínű már valami megfogott a személyiségében. Ezután ha feldobja hogy gitározik nem hátrány de különösebb előnyt is max.csak akkor jelent ha bemutatjaa tudását.( Szeretem a gitárt hallgattni)

15/L

2017. dec. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Különben 6#, van kedved beszélgetni? Vagy itt privátba, vagy facen? :D
2017. dec. 3. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!