Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert torolt ki az ismerosei...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert torolt ki az ismerosei kozul?

Figyelt kérdés
A suliban van egy csaj akivel mar majdnem egy eve szemezek.De neki kozbe lett baratja es meg mindig vele van.De attol fuggetlenul szokott nezni ugyanugy.Ma azt vettem eszre hogy nem vagyos ismerose fb-n? Kitorolt de miert? Pedig lajkolni is szoktuk egymast,az elejen meg irtunk is.Semmit nem tettem amiert ezt kellett volna csinalnia.
2017. nov. 4. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudod, vannak azok a lányok, akik könnyen "szerelembe esnek", aztán gyorsan ki is ábrándulnak a másikból. Ő szerintem ezek közé tartozik, ami csak azt jelentheti, hogy nem képes komolyabb kapcsolatot létesíteni másokkal. Van pasija, de közben más fiúkat is nézeget, flörtölget velük. Az ilyen lányokra nem érdemes az idődet pazarolni, úgyis csak átverni tudna.
2017. nov. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írd rá és kérdezd meg. Csak Ő tudhatja az igazi valódi okát.
2017. nov. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elso valaszolo: De attol meg maradhattam volna az ismerose nem? :(
2017. nov. 4. 16:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Masodik valaszolo: Felek hogy az uzenetem se nezne mar meg.Ha mar addif jutott,hogy mar az ismerosei koze sem kellek.
2017. nov. 4. 16:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Esetleg az nem lehet hogy feltekeny ram a baratja? Mert amikor suliban nezni szoktuk egymast akkor a baratja ott jott mellette.Gondolom latta hogy o kit nez,es en kit nezek.
2017. nov. 4. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem ez az egész nagyon bűzlik... Szerintem az lenne a legjobb, ha tőle kérdeznéd meg, mert találgatással nem megyünk semmire.
2017. nov. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet h csalódott, mert nem tettél lépést felé.
2017. nov. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!