Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok?

Figyelt kérdés

Ti szakítanátok a barátotokkal/barátnőtökkel azért mert keveset találkoztok?

Én most ezen gondolkozom főleg azért mert most beszéltem a barátommal és mondta hogy a hétvégén (most) nem fogunk tudni találkozni.

Eddig se találkoztunk nagyon gyakran de az utóbbi hetekbe annál is kevesebbet (10 hónapja vagyunk együtt)

Októberben egyáltalán nem találkoztunk.

Ugye most őszi szünet van és én azt hittem (kis naiv) hogy többször fogunk találkozni nem csak egyszer. Úgy volt hogy ma is találkozunk de ő már megint nem ér rá sajnos. Bocsi, lehet egy kicsit hosszú lett de most nagyon felidegesített és jó volt kiírni magamból. Megint elgondolkoztam azon hogy szakítanunk kellene mert lehet így csak rosszabb.



2017. nov. 4. 15:05
 1/5 anonim válasza:

Te többre vágysz,ő nem.

Akkor?

2017. nov. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek arra van ideje, amire szeretné, hogy legyen. Ha nem képes egy fontossági sorrendet felállítani, és minden programja fontosabb nálad, akkor szerintem szakítsatok. Ennek semmi értelme. Ha tényleg komolyan gondolná a dolgot, akkor sokkal jobban megerőltetné magát az ügy érdekében. Aki ennyire tojik a fejedre, azzal nem lehet normális kapcsolatot kialakítani.
2017. nov. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, és tudod, hogy miért nem ér rá? Egyébként, sok mindentől függ, hogy szakítanék e, ha nem törődik velem, akkor igen. 16/F Írj privátot, és adok tanácsot.
2017. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Suli időben nem tudunk találkozni hétköznap.

Hétvégén tudunk néha.

Mostanában sokszor nincs itthon mert az apja nagyon sok programot szervez nekik (neki és a testvéreinek)

Vagy dolgoznia kell.

Csak szombaton tudnánk találkozni.

Igazából jó a kapcsolatunk ha együtt vagyunk, nem szoktunk veszekedni se.

Csak ez a baj hogy alig látjuk egymást

2017. nov. 4. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Én egy évig voltam olyan kapcsolatban, ahol a lány gyakorlatilag nem engedett többet találkozni 1-2 napnál hetente, sosem értettem meg miért. De szerettem nagyon.

Békében váltunk el a végén, többnyire. Én szerelmes lettem másba, sajnos ez van.


F/20

2017. nov. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!