Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Olyat lehet h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Juuzou suzuya kérdése:

Mit csináljak? Olyat lehet h egy kínait, aki kínában él feljelentem a rendörségnél pedofíliáért?

Figyelt kérdés
Sürgősen kéne vlmi válasz mert nagy bajban vagyok.

2017. nov. 4. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fenét írtál?

Ha Kínában él, akkor tiltsd le a világhálón. Nem nagy dolog.

2017. nov. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi lehet olyan nagy baj, amit egy több 1000 km-re élő hokimatyi intézett el neked? :P
2017. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Leirod mi tortent pontosan?
2017. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt?
2017. nov. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
röviden annyi történt h megismertem pár hónap mulva összejöttünk 1-2 hónapig nem is érdekeltem utána unokanővérem rávett h küldjek neki melltartós képet aztán egyre többször irt ,eljutottunk a videóhívásig és elkezdett fenyegetni h mindenféle hüly*séget fog kikürtölni a barátaimnak ezért megtettem amit kért,és most nem akarok vele szóba állni ezért a barátaimnak küldözget képeket.
2017. nov. 4. 15:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Nézd kérdező, a barátaid, ha tényleg a barátaid, akkor megértik, hogy mi is törént. Például megmutatod nekik ezt a kérdést. És ebből rá lehet, jönni, hogy te nem csináltál semmi olyat ami rossz. 16/F Írj privátba, ott könnyebb segítenem.
2017. nov. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Huh de buta vagy, egyébként igen, szexuális zaklatásnak minősül, biztos tudnak vele valamit kezdeni a rendőrségen ha nagyon akarnak, de csodát ne várj.
2017. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem küldözgetünk intim képeket idegeneknek.
2017. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a következménye annak, ha két idióta találkozik az interneten. Nagyon naiv vagy, ha azt hiszed, hogy a világhálón mindenki szép és jó. Fogalmad sincs arról, hogy mennyi pedofil vadászik a hozzád hasonló lányokra, akik képesek mindent elhinni, amit a faszhúzogató bácsik leírnak nekik. Az ilyet szerintem nem is veszik komolyan a rendőrségen, mert annyira nevetséges.
2017. nov. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Ne haragudj de eléggé buta vagy hogy akárkinek is megmutatod a melleidet a világhálón. Másrészt gondolom facebookon történt ez és ott lehet egy olyat csinálni hogy letiltod azt hogy mások lássák az ismerőseidet. Vagyis csak te magad látod hogy kik az ismerőseid. Az ellenőrzésére pedig van egy fül "megtekintés mint..." Egyébként feljelentés.. ne számíts semmire 1 nemzetközire kellene vinni az ügyet ami rengeteg pénz és ha meg is nyernéd a pert több lenne a hús mint a leves. Másrészt önszántadból küldted el szóval bukta.
2018. jan. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!