Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kukkol minket ez normalis?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kukkol minket ez normalis?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 eves vagyok es baratom is fel eve egyutt vagyunk.. tegnap atmentem hozza h ottalszom. Este 9 korul fekudtunk az agyban es arra lettem figyelmes h mintha valaki nezne be az ajton szoltam neki es rauvoltott a tesojara h menjen el.. nem ez volt az elozo h az occse kukkolt minket.. nem ertem 14 eves.. 14 evesen eszembe nem jutott volna a tesomekat kukkolni.. este 11 ora volt csak mi 3an voltunk otthon.. elkoszontunk tesojatol h joejt es mi elmegyunk a szobaba.. f12 fele volt azthittuk mar alszik a tesoja.. az ajtokat felujitas miatt nem lehet kulcsra zarni csak becsukni.. rakekudtem a baratomra es ugy neztuk a filmet.. a keze a fenekemen volt (markolaszta) mikor a tesoja rank nyitott es csak allt es nezte.. valoszinuleg mar elotte is ezt tette a kulcslyukon... ertem h 14 eves kivancsi de ennyi idosen szerintem mar felvilagosult es nem azt kene kukkolnia h a battyja h tapizza a baratnojet.. szerintetek mit tegyek? Miert csinalja? Tortent veletek hasonlo?


2017. nov. 1. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Valószínűleg tetszel neki, es ezért kukkol... De akkor sem normális. 1. Te a bátyja barátnője vagy. 2. Sztem nem is kell mondani, hogy nem lehet csak ugy kukkolni valakit, “engedély nélkül”.


Szólj a barátodnak es beszéljetek az öccsével.

2017. nov. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy normális-e?! Igen, sztem teljesen normális, hogy a barátod öccse megles titeket, hogy mit csináltok az éjszaka közepén...


Jesszus... Amúgy egyetertek az elsővel. Beszéljetek vele.

2017. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, a kérdésedre válaszolva, nem, nem normális, sőt én egy foglalt lányra rá sem nézek, utoljára 8 éves koromba gondoltam a szex-re, aztán, 13 évesen kezdtem el, ezt a segítek másoknak interneten, most 16/F vagyok. Ami azt illeti, beszéljetek az öccsével, hogy ne nézzen titeket, mert nagyon zavaró, és egyébként is a ti dolgotok, hogy mit csináltok, nem az övé.
2017. nov. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fura milyen kisgyerek kent irsz a 14eves ocsirol. Mikozben te is csak 15vagy.

Kivancsi. Azzal, hogy rajta fekudtel es a fenekednel volt a keze, nem latott semmi olyat, amit egyebkent ha bemegy egy plazaba/ parkba..stb a parok ne csinalnak egymassal.

Nem tudom 15evesen fel ev utan mekkora a szerelem, de akkor a felujitas alatt kicsit fogjatok vissza magatokat.

2017. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!