Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Talán tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Talán tetszek neki?

Figyelt kérdés

egy fiú lebukott az én osztályomba. 19 éves én 16 (nem sokára 17) éves vagyok. nekem Ő nagyon tetszik, de nem tudom hogy ő hogy érezhet irántam. szerintetek lehet ebből valami?


még nem beszéltünk. reggelenként rám szokott köszönni. amikor egyedül állok a folyosón oda áll mellém. néz, már sokszor össze is néztünk. szokott olyan is lenni hogy ugymond utánozni szokott.. mármint pl lefekszek a padra ő is lefekszik meg ilyenek. kezdeményezzek én?


Az a baj hogy exem is az osztályba jár és ő meg vele szokott lenni, de nem ugy néznek ki mintha olyan jó barátok lennének.


értelmes válaszokat várok.



2017. okt. 30. 17:32
 1/1 anonim válasza:
Óvatosan lehet, csak vigyázz, ha nem érez úgy akkor is osztálytásak lesztek és lehet nehéz lesz úgy együtt kibírni az éveket együtt. Néha jobb egy barátságot megtartani és elrontani egy kapcsolattal.
2017. okt. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!