Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sz*rnak le engem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sz*rnak le engem?

Figyelt kérdés

Azt érzem hogy egyedül maradtam mivel a sok barátom lesz*r engem.

Amikor tanácsot szeretnék kérni a barátaimtól és leírom a hosszú regényemet akkor senkitől semmi válasz és semmi reagálást nem látok sehogyan.Igen, megesik hogy nem tudnak rá mit írni, vagy nem tudnak segíteni de akkor is emiatt azt érzem hogy sz*rnak rám és rádaásul nem egy, nem kettő, hanem az összes barátom akikben megbízom annyira hogy elmodjam nekik mi nyomaszt engem.Gyakorira is kiírtam kérdést és bár sztorit inkább privátba írtam mert mondhatni személyea dolgok is szerepeltek benne és volt 5-6 ember akinek elküldhettem de nem igazán kaptam választ.Napok óta küldtem el és igen, meglehet hogy nem voltak fent vagy nincs idejük, vagy nem tudnak mit írni rá de ezzel megint csak azt érzem hogy le vagyok sz*rva.Akkor aki adott választ az nem tudott értelmes választ adni, pár gusztustalan szóval lerázott.

Eddig azt kaptam a barátaimtól hogy milyen jó ember vagyok meg kevés ilyen ember létezik mint amilyen én vagyok, erre lesz*rnak.

Egyedül érzem magam ahhoz képest hogy több barátom is van.


2017. okt. 29. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem leírhatod privátba. Lehet, hogy nem tudok segíteni, de meghallgatlak szívesen.

21/f

2017. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
NEkem is leírhatod:)
2017. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, nem garantálom, hogy leghasznosabb tanácsot tudom majd adni, mivel nem igazán értek az emberekhez, de megteszek minden tőlem telhetőt. :)
2017. okt. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!