Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek foglalkozzak egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek foglalkozzak egy ilyen csajjal?

Figyelt kérdés
Neten ismertem meg kicsit flegma es bunkesz volt velem mert nem ismert tobbszor megszerveztuk a talit de lemondta azota randiztam vele es eloben megismerve nagyon aranyos es kedves lany

2017. okt. 27. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem el tudod dönteni magad, az érzéseidre hagyatkozva.
2017. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát figyeld a reakcióit. Ha már nem bunkó veled, meg tudsz vele normálisan beszélgetni, meg úgy érzed érdekled, meg szerinted ebből még kisülhet valami, akkor persze foglalkozz.

De ha továbbra is bunkózik, meg leginkább csak te keresed a társaságát, akkor szerintem találsz majd olyat is, aki értékelni fogja a társaságod.

2017. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha eloben kedves akkor miert ne foglalkoznal vele?? Én se úgy viszonyulok azokhoz az emberekhez akiket nem ismerek személyesen
2017. okt. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!