Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lóg majdnem minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lóg majdnem minden lány, telefonon? Miért bunkók, miért van ez?

Figyelt kérdés

Emberek, senkit nem akarok megsérteni, külön azért írtam (Majdnem) Tehát, van kivétel biztos, de térjünk a lényegre.

Megyek a városba, és még nem láttam olyan lányt, aki ne a telefonját nyomkodta volna, én mondjuk, nem használok telefont, nincs szükségem rá, se facebook-ot. És, ezzel a telefonos dologgal, nem lenne semmi baj, de közbe káromkodnak egyesek, bunkók 16/F



2017. okt. 25. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Üdv a 21. században ez rontja el teljesen a társadalmunkat,ne is csodálkozz ha ilyet látsz,mindenhol ez megy.
2017. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Én pl azért telefonozok a városban, mert mondjuk kaptam egy levelet- nem, nem a Marcsika kutyájának a gödre érdekel, hanem mondjuk mikor írunk dolgozatot vagy miből kell tanulni. Nyilvánosság előtt nem szokásom káromkodni, ezügyben nem tudok nyilatkozni. De pl. akkor is úgy teszek mintha telefonoznék hogyha a közelben meglátok egy jó srácot. :p (Hátha nálad is az van hogy ezt menőnek titulálják)
2017. okt. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van, jó tudni, hogy olyanok is válaszoltak, akik nem bunkók :)
2017. okt. 25. 21:30
 4/7 David134 ***** válasza:

Erről a dologról láttam tegnap egy egészen kultúrált videót.

Egész jól összefoglalja a srác mi a probléma a mai emberekkel meg evvel a telefonos baromsággal


Ha érdekel itt a link: https://www.youtube.com/watch?v=alaRpi1lHCE

2017. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi megfogom nézni
2017. okt. 25. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugi létezik még olyan ember, akinek nincs facebook-ja.Pl.én 16/l

És egyáltalán nem vagyok kirekesztve a társadalomból,sőt.

2017. okt. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ennek örülök, utolsó, köszi a választ
2017. okt. 31. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!