Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha öleléssel köszönök el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Urialma kérdése:

Gáz, ha öleléssel köszönök el?

Figyelt kérdés

Általában a barátaimtól öleléssel szoktam elköszönni. Arra is volt példa, hogy olyan embertől is öleléssel köszöntem el, akit újonnan ismertem meg..vannak akik furcsállják ezt a szokásomat, de az esetek nagy részében mindenki visszaölel.

Attól a pár ember miatt (akik furcsállják a dolgot) kezdem azt hinni, hogy gáz, avagy ciki ez a szokásom... :( Ez tényleg annyira gáz?

(Hozzátenném, hogy lány vagyok)



2017. okt. 24. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gáz nincs benne, nekem is vannak olyan lány ismerőseim, akikkel öleléssel köszönünk.

Mondjuk talán egy kicsit fura, hogy lányként fiút ölelgetsz, sokan ebbe már egyből többet látnak, ezért nem tetszik pár embernek :D Mert úgy gondolják azért öleled meg őket mert többet szeretnél tőlük. De egyébként szerintem semmi probléma nincs vele :)

2017. okt. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is öleléssel köszönök, de csak a közeli barátnőimnek, fiúkat meg nem szoktam:D Bár szerintem nem kellene az újonnan szerzetteket is, mert sokaknak így betolakodsz az intim szférájába, persze cuki meg minden de érted..:D
2017. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy fiú van akit ölelgetek, mert olyan közel áll hozzám (nem a szerelmem) de mindenki mástól tolakodásnak veszem. Egyébként nem gáz :)
2017. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!