Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok tisztába az érzései...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok tisztába az érzéseimmel. Tanács?

Figyelt kérdés

Hali. Van egy srác, 17 éves és az ország másik részén lakik majdnem. Már több mint 2 hónapja beszélünk. Tök jó haverok vagyunk. A legnagyobb titkát is elmondta, annyira meg bízik bennem. Van egy lány aki elvileg belé zúgott és most beszélgetnek. Aztán a suliban én is meg-meg nézem a srácokat. És félek, hogy többet érzek iránta mint kellene. Én nem szeretnék vele össze jönni, meg ilyesmi csak haver, de még is. Nem tudom mit tegyek...

15/L


2017. okt. 16. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit. Beszélj vele tovább és ha már biztos vagy benne hogy beleszerettel akkor lépj valamit. Egyenlőre csak próbáld kideríteni mit érzel iránta. Velem ugye ez történt meg és néhány saját tippel ki lehet deríteni:

1 mi lenne ha nem beszélgethetnetek

2 mit érzel ha hallod a hangját,ra gondolsz

3 van olyan helyzet mikor csak arra vágysz hogy megölelhetsd

4 amikor vele vagy vagy beszélsz kiszáll minden a fejemből??

5 milyen gyakran álmodta vele?

6 mit gondolsz jó lenne vele csokolozni?

Na hat azt hiszen a válaszokból tudni fogod ha meg nem írjál hogy mit válaszoltál és kielenezem neked...


Remelem tudtam segíteni

2017. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hibákért Bocsi de gyorsan írtam
2017. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!