Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én tetszem neki, vagy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én tetszem neki, vagy a másik csaj, vagy most mi van?

Figyelt kérdés

A fiút a történetben Pistikének fogom hívni.

Idén kezdtük a gimnáziumot,és még nyáron 5-6 osztálytárával voltam egy táborban,és mindnyájan mondták,hogy ugye én vagyok az a lány,aki Pistike osztálytársa leszek,magyarán ebből arra lehet következtetni,hogy talán mesélt rólam nekik. Kettő gyerekkel nagyon jóba vagyok,és azt mondta az egyikük,hogy Pistike,az osztálytársam azt mondta,hogy kép alapján szimpatikus vagyok neki,és a másik gyerek ezt azzal egészítette ki,hogy folyton terelte a témát,ha rólam kérdeztek,és azt mondta,hogy nem is tudta,hogy neki ilyen szép osztálytársa lesz. Aztán elkezdődött a suli,és eleinte nagyon sokat néztem,szerintem,így utólag visszagondolva,eléggé lehetett látni,hogy nekem ő nem csak egy szimpla oszt.társ.De ő kb. rám se hederített,és mikor ezután letisztáztam magamban,hogy annyira nem is érdekel,akkor arra lettem figyelmes,hogy akkor meg ő kezdett el figyelni engem,és máshogy nézni rám. De nem ilyen egyszerű a történet,hiszen van itt nekünk egy kis ribikénk,nem tudok szebben fogalmazni,hiszen nem is lehet,14 éves létére egy 21 éves pasija van,a suliban egy csomó fiút ölelget,és az én kiszemeltemre is (vagy már lehet,hogy nem is a kiszemeltem,sokszor magam sem tudom) nagyon durván rámászott. Minden szünetben,ha még nem is együtt van órájuk,mindig odajön hozzá beszélni,ha csak adandó alkalma van,hozzáér,többször simogatta az arcát,vagy a hajába túrt,ilyesmik. Szó szerint lefoglalta Pistit a haverjai elől,mert megmondta a többieknek,hogy senki nem ülhet be mellé,mert ő fog melléülni az összes adandó órán. Ez az állapot eltartott vagy 3 hétig,és a fiú szinte semmi érdeklődést nem mutatott felém ez idő alatt,és úgy tűnt,hogy nagyon is jól kijön a ribikével. Egyszer megkérdezték a csajt,de persze csak poénból,hogy kipróbálná a szexet Pistivel,és heves ellenkezés helyett azt mondta,hogy az nagyon nyugtató lenne.Mindezt úgy mondta,hogy közben neki ott van a pasija,meg még kb. 150 ágyas,szerető és egyéb pozíciójú fiú. :D Aztán egy idő után kezdett más irányba haladni ez a dolog,már sokszor csúnyán beszélt Pisti a csajjal,és kiröhögték a haverjaival,mikor más csávóknál nyalizott. Egyszer valaminek örült a csaj,és elkezdett ugrálni,és Pisti azt mondta,hogy "Olyan szánalmas,úgy ugrál,mint este a f@ szokon" .Ennek ellenére a következő órán úgy ültek,hogy a csaj kicsit jobbra volt fordulva,Pisti szintén jobbra volt fordulva,és így a válluk összeért,a kezét pedig a csaj székére rakta,és néhány tincsét a csajnak simogatta. Mi ez időtájt,nagyon keveset beszéltünk,de akkor illedelmes volt velem,és kedves. Majd nemrég összevesztek valamin,azt nem tudom,hogy min,és szó szerint kerülte Pisti a csajt,ha a csaj néhány osztálytársunkkal beszélt,akkor helyből tíz méterrel odébb állt meg. És csütörtökön történt,óra előtt,mikor már bemehettünk a tanterembe,de még a tanár nem volt benn és odajött a padomhoz,mert egyébként még több gyerek állt,járkált a teremben,és letette az én telefonom mellé az övét,és megnyomta a Home gombot,hogy megnézze a háttérképem,és kérdezte,hogy kik azok a srácok,a hangja egyszerre volt kicsit kétségbeesett,és kérdőre vonó volt,mert az edzőtársaimmal való közös képünk a hátterem,amin éppen egymásba karolva állunk, és van ott jó néhány fiú is,és mondtam,hogy ő velük edzem együtt. Aztán megnyomtam az ő telefonján a feloldó gombot,és egy gyerek írt neki,hogy 'holnap jó lesz?' és cinikus hangon én is kérdeztem tőle ezt,neki erre mosolyra húzódott a szája,de nem tudtuk többet beszélni mert bejött épp a tanár a terembe. Testnevelés órán engem választott másodjára,elsőnek a legjobb fiú haverját választotta. Kicsit féltem/félek,hogy ez csak egy színjáték volt,hogy féltékennyé tegye a másik csajt. Pénteken nem igazán történt semmi érdekes,néhányszor összetalálkozott a tekintetünk,de ennyi volt.

Most akkor mit gondol? Egyáltalán vannak érzései felém,vagy neki a másik csaj tetszik? Nem tudok kiigazodni rajta!:(

Mindketten 15 évesek vagyunk


2017. okt. 14. 21:42
 1/2 A kérdező kommentje:

Ughh,bocsánat,jó hosszúra sikeredett!:/

Ezt elfelejtettem odaírni,de ma történt,hogy az osztálycsoportba írt a csaj,hogy valaki segítsen már neki ebben meg abban a háziban,és odaírta Pistike,hogy mindenki leszar téged,és 2 fiú odaírta,hogy "Adom :DD".

2017. okt. 14. 21:45
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezekből a jelekből azt látom hogy tetszel a fiúnak, küldj neki valamilyen jelet hogy lássa hogy tetszel neki.

A ribi lánnyal meg ne foglalkozz, levegőnek kell nézni.

2017. okt. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!