Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire imponál az, ha egy pasi keménykedik az iskolában, és cigizik is?

Figyelt kérdés

Nem titkolozóm magamról lenne szó, megjönnek a lányok, belekötök a többiekbe, hangoskodok, felülök az iskolapadra, ahol egy csaj ül, aztán egy kézzel bontom fel az energiaitalt, közben flegmán nézek.

Ez mennyire imponál nektek, járnátok ilyen vagány fiuval?


2017. okt. 14. 13:53
1 2
 1/15 Ramone ***** válasza:
100%

1 a cigi nem menő... Az se mikor meghalsz rákban

2 a keménykedès nem menő inkább gyerekes

3 az energiaital megint csak nem menő...


Szóval egyáltalán nem vagy menő csak egy hangosabb lúzer

2017. okt. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Huu te aztan tenyleg vagány vagy😂
2017. okt. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

az ugyanolyan kis csicska semmirekellő ribiknek imponálhatsz, mint te vagy.

a társadalom szégyene!

2017. okt. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
92%
Te aztán f@s.z.agyerek lehetsz, biztos a ropit is simán széttöröd félkézzel :DDD
2017. okt. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
86%
Hmmm, pár évvel idősebb lehetek tőled, de azért ez fura egy gondolkodásmód. Én pont ez ellentéted vagyok. Csendes vagyok, kerülöm a feltűnést, nem keménykedek senkivel, max néha beszólok valami vicces f4szságot. Nem iszok energiaitalt csak kávét. Nem vagyok flegma se, megpróbálok kedves lenni a csajokkal. Viszont mindkét karom és a nyakam is telibe van varrva (tetoválva), és a buli nekem arról szól, hogy kokainozok MDMA-zok (por) meg iszok (egyszerre). Igaz én nem tartom magam keménynek, meg nem menőzök ezekkel, szóval a te viselkedésed tuti hogy jobban bejön a csajoknak.
2017. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a cigivel semmi bajom, de ez a menőzés nem jön be. Max a haverok előtt akarjon vagánykodni, de előttem ne.
2017. okt. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Cigizek bár nem,hogy menőnek nem tartom,de még undorítónak is.Az,hogy a csajok miatt meg kötekedsz másokkal kb óvoda felső tagozat.Az energiaital meg pont nem olyan ami miatt menő vagy kevésbé az lennél.Valakinek a kávé,valakinek az energiaital.
2017. okt. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ott vágnálak tarkón ember 😂😂 18/L
2017. okt. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudod hogy mikor lennél a csajok szemében menő? Ha önmagadat adnád (nem játszod meg magad..).Ha a csajodat valaki zaklassa és te megvédet őt, kiálsz mellete,ha kedves vagy hozzá, odaadó, törődsz vele, és szívből szereted, ha az életed is kockára tennéd érte. Akkor nem csak menő leszel, hanem egy hős is. De a leírtak alapján te nem vagy ez a fajta. Nagyon kevés csajnak jönnél be..Hiába lennél kigyúrva.. A belső alapján ha ezeket megtudják akkor szóba se állnának veled.Persze a ribizliknek talán.. de egy normális csajnál a sancos Minimális lenne.
2017. okt. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezetten taszító. Kicsit se jönnél be ilyen viselkedéssel.

Ki akar egy nagyképű bunkóval összejönni? :D Senki.

Nekem a vagány teljesen mást jelent.

16/L

2017. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!