Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek milyen volt az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen volt az első szex?

Figyelt kérdés

Tényleg olyan, mint amilyennek mindenki mondja, hogy milyen menő megfektetni egy csajt, vagy azért a valóság nem ilyen """szép"""?

Őszintén és kort is írjatok légyszi!

15/L


2017. okt. 12. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem volt nagy szám. Mindketten bénák voltunk, így inkább csak szenvedés volt. 22/f(17 voltam az elsőnél)
2017. okt. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én komondottan nem élveztem annyira hála az akkori páromnak amit közben csinált...

Csak az első példa, hogy szerinte menő volt a hátamat véresre kaparnia pedig épp hogy levegő érte ott lent...

Aztán meg megkérdezték tőlem itthon, hogy ugyan mit csináltam... Még szerencse, hogy nyár volt és azt mondtam, hogy póló nélkül zúgtam egy nagyot betonon...


20/F

2017. okt. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

KATASZTRÓFA!!! Fel se izgultam az illetőtől, azt se tudtam, hogy bent van e pedig mindent érzek normálisan. Olyan számomra mintha meg se történt volna. Ő akarta nagyon én meg semmi vágyat nem éreztem irányába. (16 voltam)

21/F

2017. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Még nem szexeltem és nem is fogok addig, ameddig nem állok készen rá. Nem menőzésből akarom csinálni. Szerintem a szex magánügy és dicsekvés tárgya normális embernél legalábbis.


15 / f

2017. okt. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
* nem dicsekvés tárgya
2017. okt. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nagyon béna voltam.
2017. okt. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 senior10 válasza:
100%
Nem volt nagy szám, semmi hatalmas előkészület nem volt, nem is volt megtervezve se, igazából a csajjal se jártam, hanem olyan pajtások voltunk gyerekkorunk óta. ő már nem volt szűz én pedig igen, olyan 16 körül voltunk mindketten. Eygszer szóba került a szex dolog, kicsit beszélgettünk a témáról, aztán csak úgy megtörtént a dolog. mivel az volt az első alkalom számomra gyorsan elmentem. Utána se jöttünk össze de azért néhányszor összebújtunk, és akkor már tovább bírtam. nem mondom, hogy nem izgultam, de így utólag én örülök, hogy így esett meg az első szex, Megtervezi, elképzeli az ember, hogy mit, hogy hogyan aztán meg elizgulja bénázik, bepánikol stb. ez nekem így totál kimaradt szerencsére.
2017. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!