Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszek neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki, vagy csak a barátja miatt piszkál?

Figyelt kérdés

Ahhoz, hogy értsétek a kérdést, tudni kell a dolgok előzményét.

Szóval, idén márciusban nagyon megtetszett egy srác, aki egy évfolyammal jár felettem.Személyesen nem ismertem, Facebookon keresztül beszélgettem vele egy darabig.Azt álította, hogy neki is tetszem én, meg elvileg "jártunk" is, de aztán kiderült, hogy semmit sem gondolt, komolyan, és mindent csak fogadásból írt.

Azt tudni kell erről a srácról, hogy az osztáyltársai és a barátai a tűzbe is bemennének érte, és baromira bevédik.

Ezért, ha meglátnak mondjuk a folyosón, annak ellenére, hogy baromira elkerülnek, mindig furán néznek rám, és ha elmentem, akkor összevigyorognak.Mindezt a barátai.

És akkor jöjjön a kérdés.

Van ennek a srácnak egy osztálytársa, aki a barátja is egyben.Még szeptemberben történt az, hogy állok kinn az udvaron, és konkrétan nekem lökték ezt a fiút, közben annyit mondtak(feltételezem, hogy nem nekem):"Menjél!"Közben meg vigyorogtak.Aztán következő szünetben (mint említettem, eléggé erkerülnek), szintén kinn voltam az udvaron, és azt látom, hogy a srác egyik barátjával valamit nagyon beszélnek, és egyre közelebb jönnek.

Aztán ma szintén állok kinn az udvaron, elmegyek a srác mellett, és rámköszönt, hogy "csá!".Nem hangosan, de simán lehetett hallani.

Na most, szerintetek csak üldözési mániám van, és mindebbe túl sokat látok bele, vagy tényleg érdeklődik irántam?Esetleg csak a barátja miatt piszkál, vagy mindezek véletlenek?

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat, és remélem, érthető:)

Én 13 éves vagy ő (feltételezem) 14.



2017. okt. 9. 17:28
 1/2 lovagboy2001 válasza:
Szerintem bejössz neki és azért is lökdösték és azért pro bált közelebb kerülni hozzád.
2017. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen!:)
2017. okt. 10. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!