Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok valami jó helyet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok valami jó helyet ajánlani? 17L

Figyelt kérdés
Nem szeretem a házibulikat, ott mindenki csak vedel es kétszínu, de ez most mellekes. Budapesten tudnátok ajánlani jó szórakozóhelyeket? (Elsosorban olyan erdekel ahol inkabb 16-20 eves korosztaly van.)

2017. okt. 8. 21:15
 1/7 anonim válasza:

Ha most ismerkedni szeretnél akkor csak nézz ki egy ne túl nagy forgalmú teret és ülj le egy lócára mint ha várná valakit és egyszer-egyszer msolyogj ha bejössz egy srácnak akkor a merész magabiztos srác oda fog menni hozzád hogy szi mizu nem ismerjük mi egymást hasonló szövekkel


Személy szerint voltak olyan időszakjaim hogy direkt figyeltem az egyedül ülő lányokat és finoman közeledem és 70-80% sikereim voltak

2017. okt. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bulihelynek jó a Rio, Liget, morrisons 2 (talán ismerkedni itt lehet legjobban) kraft vagy egyszer gyere fel vácra a club mouseoleumba:D 18/f
2017. okt. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Morrisons az 18as fiam :D

Sok szerecset lanyka, mi is pont ezzel szenvedunk a baratnoimmel... A legtobb hely 18as,raadasul egyre toljak fel mind 21re.... Talan a Nincspardon, a Shot (nem a 2)... Ilyenek :/

17L

2017. okt. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3as, jaaaj tényleg:D emlékszem is amikor 17 évesen kiküldtek
2017. okt. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gyere át hozzám :P Majd én csinálok neked bulit :D

20FFFFFFFFFFF

2017. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kraft ami nem rossz, Play, 5ker, Insta

Rioba meg Upba semmiképp se menjetek tele van ciganyokkal

18F

2017. okt. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja es a Liget is tele van veluk

Elozo voltam

2017. okt. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!