Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy aszexualis vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy aszexualis vagyok?

Figyelt kérdés
Ez a kerdes mar jo ideje foglalkoztat.Es mind jobban es jobban erzem azt hogy talan keptelen vagyok szerelmes lenni.Igen tudom,hogy meg korai es sok idom van de...volt "baratom" jartunk is de semmit nm ereztem iranta es gyorsan el is felejtettem.Volt amelyik megbantott ...volt amelyik tul tavol volt...az utolso fiu miatt sirtam is...de szerintem nm azert mert szerettem hanem mert ujra elveszitettem egy eselyt es tobbet nm mondhattam azt hogy"ja ja van baratom"...nem azt mondom ,hogy nm tetszenek fiuk kulsore sot...van akivel a gondolkodasunk is passzol ...de nm kivanom azt h csokolozzunk vagy ilyesmi...ha elkepzelem a jovom akkor szeretnek gyerekeket meg csaladot de...azt soha nm tudnam elkepzelni hogy ugy szeressek egy fiut mint a csaladomat..max kedvelni..de egyszeruen en nm tudom megerteni azt az orokke tarto szerelmet...lanyokkal meg fuuuj...meg annyira se...baratnoim vannak de gusztustalannak tartanam azt h egy parkapcsolatba legyek veluk..szoval en nm tudom...nkm az iskola azok a tantargyak pl foldi tori angol es a jovomre valo koncentralas sokkal jobban lazba hoz mint egy fiu...a legtobben ebben a korban szoktak elkezdeni de engem nm erdekel ...max csak azert szeretnek h elmondhassam en is hogy van baratom.....olyan furcsa ez ...szerintetek?..14L

2017. okt. 7. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Az aszexuális nem ezt jelenti, de mielőtt a szexualitásoddal próbálnál foglalkozni, tanulj meg írni, utána járd ki az általánost, majd miután meghallgattad anyu méhecskékről és virágokról szóló beszédét, ülj le vele picit témázgatni.
2017. okt. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Koszi...nagyon kedves vagy...komolyan mondom , ritkasag mar az ,hogy a gyk a valaszolok 97% ne bunko legyen...lehet hogy volt amit helytelenul irtam mivel mar keso van,telefonrol irok es nincsenek magyar ekezeteim...azt sem ertem ,hogy miert kell leszolni az embereket az eletkoruk miatt..14 vagyok nm 9 es nm 10 ...es azokat az embereket sem ertem akik egy 14 eves tinit mesethallgatni es barbizni kuldenek...a mai vilagba ha akarjuk ha nm az arcunkba van nyomva minden szarsag a divatrol a parkapcsolatokrol a sztarokrol a kulsorolstb

....ezzel vagyunk korbeveve

..baj ha erdekel az h hova tartozom?...mar azonnal le kell bunkozni...segitseget vartam es velemenyt..ELORE IS BOCSANAT A HELYESIRASI HIBAKERT!!!

2017. okt. 7. 22:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy ennyi idősen nem éreztél szerelmet nem jelent semmit.
2017. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Nyomj be valami gangbang videót.

Ha nem lesz nedves a nuni, akkor szex vagy.

2017. okt. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De hát te bunkóztál le engem csak azért, mert életviteli tanácsot adtam. :D Milyen világot élünk, mikor a válaszolókat sértegetik ok nélkül? :/ Szörnyűek ezek a fiatalok, szégyelhetnéd magad, a szexualitás helyett az illemmel foglalkozz. :((
2017. okt. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Kis szaros..

Akkor lehet pasi utan nezni, mikor kivaloan mennek a gyokvonasok, es gyokokkel valo szamolasok

2017. okt. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 hosszúhajú ***** válasza:
az aszexuális azt jelenti, hogy nem érez szexuális vágyat. A definíció pedig nem tinikre vonatkozik, akik még alakulnak, egyáltalán nem ismerik magukat fel sem fedezték az identitásukat, hanem olyan felnőttekre,akik már rég túl vannak a felnőtté válás folyamatán, mégsem alakult ki bennük. Ha már 20 felett leszel, és még mindig nem érzel senki iránt szexuális vágyat, egy ember sem hat rád, és bár szeretsz valakit, de csak romantikus, szexuális vágy nélküli érzelmekkel tudsz rá gondolni, akkor már beszélhetünk róla. Amiben te most vagy, azt úgy hívják, hogy pubertás kor.
2017. okt. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amiről te beszélsz, az nem a szexualitásra vonatkozik, hanem inkább a romantikus vonzalomra, ami egy külön téma. Ez alapján aromantikus esetleg lehetsz, de hogy aszexuális vagy-e, azt nem lehet megítélni, mert arról nem írtál (ami nem meglepő, hiszen 14 éves vagy). Megnyugtatlak, akik 14 évesen már fiúznak, azok szinte mind ugyanazért csinálják, amiért te is, hogy legyen barátjuk és ne ők legyenek az osztályban /baráti körben a különcök, akiknek nincs párkapcsolatuk. Nem a nagy szerelem miatt. Úgyhogy várj még egy jó 5-6 évet, és majd akkor kezdj el gondolkodni az aszexualitás témán, ha még felnőttként is ugyanígy fogsz vélekedni a párkapcsolatokról.
2017. okt. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

14 évesen ne lepődj meg ha bunkón válaszolnak egy ilyen kérdésre, hiszen még gyerek vagy. Még van időd szerelmesnek lenni.

És ahogy más is mondta, tévedésben élsz. Az aszexualitás nem ezt jelenti. Az aszexuális ember is szerelmes, igényli a párkapcsolatot és még csókolóznak is,sőt házasodhatnak is. (persze van aki nem igényli egyiket se) Aki aszexuális annak nincs szexuális étvágya, nem izgul fel, taszítja a szex vagy semleges neki az egész. De ugyanúgy képes szerelembe esni.

Aki nem tud szeretni azt aromantikusnak hívják. Ezek az emberek képtelenek romantikus érzelmekre, de képesek szexuális életet élni, mert szükségük van rá.

Ha valaki szerelembe se tud esni és szexuális étvágya sincs, az aromantikus aszexuális.

Remélem így már érthető. Az hogy ilyen érzéseid vannak 14 évesen, nem jelent semmit. Nem hinném hogy aszexuális vagy, de szerintem ne is érdekeljen. Ezt az ember egyszerűen érzi. Ne siess semmivel,még nem "kell" hogy barátod legyen.

2017. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az utolsót annyiban pontosítanám, hogy az aszexuálist nem feltétlenül taszítja vagy nem érdekli a szex, van olyan is, aki rendszeresen szexel és élvezi is. Csak épp nem tart más embereket szexuálisan vonzónak.
2017. okt. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!