Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Romantikus zene aminek jó a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus zene aminek jó a refrénje, vagy van egy szép mondata?

Figyelt kérdés
A barátommal kedden leszülk egy éve együtt és ajándékba egy fotóalbumot akarok késziteni a közös képeinkkel, emlékeinkel. Arra is gondoltam, hogy a képek alá irok egy idézetet egy zenéből, minden kép alá egyet. Vaami romantikusra gondoltam, és már végignéztem egy csomó zenét, valami jó ötletetek vagy tanácsotok olyan zenére amiben van romantikus sor és belemenne egy ilyen alkalomra?
2017. okt. 4. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Magyar?
2017. okt. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
angol vagy magyar mindegy
2017. okt. 4. 21:46
 3/7 Stark2000 ***** válasza:

Mondok párat, aztán válogass nyugodtan. Én ezeket hallgattam akkor, amikor nagyon jó / rossz kedvem volt főleg szerelem miatt.


Semisonic - Closing Time.

Charlie Puth - Attention / We Dont Talk Anymore.

Hailee Steinfeld, Grey - Starving ft. Zedd.

Example - Kickstarts.

One Direction - Perfect.


Persze tudom, senkinek sem egyforma a zenei stílusa, ettől függetlenül remélem tudtam valamit segíteni.

2017. okt. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hooligans Illúzió <3
2017. okt. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

XXXtentation Look At Me 😂😂

Egyébként a Hooligansnek vannak jó számaik, bár nem tudom milyen stílust szeretnél ;)

2017. okt. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi
2017. okt. 5. 16:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Savage Garden - Truly Maqdly Deeply Imádom, hihetetlen


John Legend - All of me


plusz, nekem nem a kedvencem, de a szövege tetszhet:


Kocsis Janika - Szerelem a második vèrig Lírák II.

2017. okt. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!