Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hogy álltok ehhez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy álltok ehhez?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki most jött a suliba és nagyon tetszik, meg szoktam vele szemezni meg volt hogy rámnézett,lenézett,mosolygott majd újra rám...a barátnőm szokott szervezni ilyen kávéházat ami ilyen délutáni program pénteken...a srácot meghívtam oda és mondta hogy gondolkozik rajta, meg megkérdeztem hogy hívják és én is elmondtam és végig miközben beszéltem hozzá mosolygott meg figyelmes volt, aztan másnap volt ez a program és kiderült hogy osztályával ment bowlingozni és nem tudott eljönni, de egész nap olyan komoly volt és szomorúan nézett rám és sztem bántja h nem mondta el h nem tud jönni...a lényeg az hogy még szeretném jobban is megismerni de hogy menjek oda hozzá? ritkan van egyedül, csak akkor ha tesire megy vagy tesiről jön de ezek utan még milyen ürüggyel mehetek oda hogy ne tűnjek egy idegesítő tapadós csajnak? (am mindketten 15 évesek vagyunk csak ő eggyel alattam jár én meg nem vagyok évvesztes), normális válaszokat kérnék

ja és nincs facebookja meg ilyesmije



2017. szept. 30. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát őszintén szólva nem neked kéne oda menned, de mindegy tegyük fel hogy ez a srác egy beszari ami ebben a korban egyáltalán nem meglepő.


Ebben az esetben odamész hozzá, szépen nyugodtan mosolygósan és elkezdesz vele beszélgetni. Nem kell befosni azért,mert ellenkező nemü simán csak beszélgelgessetek "szia hát te miért ülsz mi újság van" "szia miért vagy ilyen szomorú"...például és innen szépen lassan elkezdtek beszélgetni.


Magyarul teremts egy helyzetet, egyébként szerintem alapból az lesz ,hogy odamész hozzá és egy szót sem tud szólni, hanem vigyázba b**a magát akkor pedig azt mondod neki "nyugi van ne stresszelj, csak beszélgetünk" mit szeretsz,szoktál csinálni,milyen órád volt most amúgy??? Mikor mész haza?...na és ennyi ha ezekre a kérdésekre nem nyilik meg nem dob fel ő is valami témát akkor hagyd. 25f

2017. szept. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Hát őszintén szólva nem neked kéne oda menned, de mindegy tegyük fel hogy ez a srác egy beszari ami ebben a korban egyáltalán nem meglepő."


Pedig de! Ha neki tetszik ő, akkor neki kell lépnie! Ilyen egyszerű.


Amúgy csak menj oda hozzá és kész. Hajrá! Sok sikert!

2017. szept. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!