Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez így tulajdonképpen mi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez így tulajdonképpen mi?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomban, neki pedig van egy ikertestvére. Ő jóbarátom, rajta keresztül ismertem meg egy másik lányt, akivel azóta jóban is vagyok. Vagyis ez kicsit furcsa.

Facebook-on (általában) naponta beszélgetünk. Mindketten egyetértünk abban, hogy ez így nem jó, és személyesen jobb lenne. Akárhányszor lebeszélünk valami időpontot, ő nincs ott. Én mondjuk nagyon erőltetem ezt, viszont a suliban se túl bőbeszédű, pedig nem visszahúzodó alkat. Amikor velem beszél kicsit úgy érzem mintha félne, vagy nem is tudom.

Facebook-on ellenben már tett megjegyzést sok mindenre, és sokkal nyíltabb. Tudom a családi hátterét, beszélgettünk a jövőnkről (nem, nem együtt :D), sőt pár napja elárulta hogy egy barátja öngyilkos akar lenni, és segítséget kért tőlem. Tehát nekem ebből úgy tűnik hogy bízik bennem, de amikor élőben beszélünk, valami hiányzik.

Amíg ott volt a másik srác (fent említettem már), akkor hármasban tök jól el tudtunk beszélgetni, de amióta ő elment (kiiratkozott 2 év után), elég furcsa lett élőben, ellenben Facebook-on sokkal nyíltabb. Tudomásom szerint kettejük között nem volt/van semmilyen komolyabb kapcsolat. Bár amikor azt mondta, hogy gondolkozik a kiiratkozáson, mert már csak én maradtam a suliban, akit ismer (másodszakmás, és most első), akkor picit furcsálltam.

Ha ebből az jönne le hogy Facebook függő/pics@, akkor biztosíthatlak titeket, nem az. Legalábbis sokkal rosszabbakat is ismerek, és mutatta is már hogy igazából 2-3 emberrel vált hetente üzenetet.


(Egyéb: Nem ez a legjobb témakör a kérdésemhez, mert nem igazán "párkapcsolati" a kapcsolatunk, de ez van hozzá a legközelebb.)



2017. szept. 28. 23:58
 1/2 Helper23_ válasza:

Szia! :)

Véleményem szerint semmi gond nincs ezzel, csak életben kevés az önbizalma.

A szövegből ha nem vagyok buta akkor te fiú vagy, a "visszahúzódó" partner pedig lány.

Egyszerűen önbizalmat kell neki adnod. Az is lehet, hogy a srác aki elment leépítette a lányt és akár az alkatát, arcát, akármit gúnyolta.

-----------

Összegezve vedd rá, hogy legyen önbizalma, dicsérgesd amikor a nap elején meglátod őt (Szép a hajad, De szép vagy ma is, mint mindig. Tudom... eléggé gyerekes, de ha szép hangsúlyban mondod csodákra képes.)

Sok szerencsét! :)

H23_

2017. szept. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! :)

(miattad most nem tudom kiemelni majd. D:)

2017. szept. 29. 23:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!