Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 éve szakítottunk. Azóta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve szakítottunk. Azóta követ. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szó szerint 2 éve követ. Hol haragszik rám, hol full szerelmes. 22 éves. Mit tegyek? Ez normális? Bárhol vagyok felbukkan, engem les, direkt azzal a busszal megy amivel én, zaklatja a barátnőim, van, hogy engem is.. Minden este elküldi a képemet a barátnőmnek,mindenkinek csak rólam beszél. Volt, hogy felvágta az ereit vagy pletykált rólam kínos dolgokat a barátaimnak és a tanáromnak. Én általában közömbösen reagálok, nagyon szerettem, de ő míg együtt voltunk nem tisztelt. Többször szakított velem és mindig ő volt a bunkó. Össz vissz 2x feküdtünk le. De engem már hidegen hagy de ez mégis nem beteges? Nekem azóta van már egy 2 éves kapcsolatom. 18/L
2017. szept. 26. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
De, ez beteges, és nem normális. És nem, ne hidd, hogy full szerelmes, hanem beteg.
2017. szept. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
távol tartási végzés?
2017. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!