Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyek rendet a fejemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyek rendet a fejemben?

Figyelt kérdés

Van egy srác az új osztályomban. Nem mondanám annak a hatalmas szívtiprónak, de van valami a kisugárzásában, ami nagyon-nagyon megfogott. Barna kiskutya szemei vannak, és majdnem állandóan mosolyog. Nagyon aranyosan viselkedik. Sokszor képtelen vagyok megállni, hogy a szemét nézegessem, de valahányszor összetalálkozik a tekintetünk egy pillanatra, zavartan a tankönyvembe mélyedek. Biztos furának tart amiért állandóan őt nézegetem, de valamilyen oknál fogva élvezem ezt a furcsa zavart. Sokszor fantáziálok róla, azután mérgesen magamra szólok hogy "Hisz nem is ismerem!" Ami azt illeti, szinte nem is beszélünk. Ő is egy kicsit félénk, és olyan érzésem van mintha Ő is hasonló okokból tartaná a távolságot. De mindig csak az jut eszembe hogy egy hüye vagyok aki mindíg mindent túlboncolgat meg bemesél magának.

Na és ugye új osztály, új közeg, és már el is kezdte mindenki formázni a maga maszkját, amit majd az iskolában hord, hogy ne találjon már rajtuk fogást. Hogy kezdjek vele ismerkedni anélkül, hogy feltűnne neki a zavarom? Egyszerűen nem tudom levenni a szemem az ő barna szeméről, fogalmam sincs miért. Mi lehet szerintetek ez?


2017. szept. 21. 23:06
 1/2 anonim válasza:
50%
Szerintem simán menj oda hozzá és kezdjetek el beszélgetni bármiről, esetleg kérdezd meg tőle suli után nincs-e kedve elmenni veled valahová. Ismerkedj vele, aztán a többi adódik magától. Ez természetes, hogy zavarban vagy, hiszt tetszik ő neked. Nem kell félni, manapság a legtöbb fiú kéreti magát és nem kezdeményez. Hajrá!
2017. szept. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
50%
Vagy ami még egyszerűbb, hogy írj neki facebookon.
2017. szept. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!