Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledhetnék egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledhetnék egy visszahúzódó fiúhoz?

Figyelt kérdés

Mindketten 17 évesek vagyunk, évfolyamtársak. Sajnos viszont egyetlen közös óránk sincs, ritkán találkozunk, eddig talán kétszer beszéltünk és az is nagyon rég volt:( szóval tényleg semmiféle kapcsolat nem volt még köztünk, nem tudok róla szinte semmit, viszont nagyon szeretném megismerni (nem a külseje érdekel!). Barátnőm beszélt vele néhányszor, szerinte nagyon kedves srác.

Hogyan kellene elkezdenem az ismerkedést? Bár nem vagyok az a minden lében kanál, nyomulós típus, de szeretek beszélni és félek, hogy ő a csendesebb személyiségével egyáltalán nem örülne a közeledésemnek, túl soknak tartaná stb. Ráadásul még azt sem tudom, mit szeret, mi érdekli:(

ui:bocsánat a hosszú szövegért, de nagyon tanácstalan vagyok, soha nem voltam ilyen helyzetben



2017. szept. 20. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezen ne aggódj. Ha közeledsz felé, és veszi a lapot, akkor nem fog elutasítani. Ha valóban introvertált, akkor a kezdetekkor előfordulhat kellemetlen csend köztetek, de ez ne vegye kedved, ha esetleg elutasít, azt illemmel teszi, abban sincs semmi gáz.

Próbálkozz nála, örülni fog neki. :)

2017. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mivel a kiszemelteddel egy kategóriában koccintok borospoharat, és tudom hogy milyenek a fajtársaim, ezért javaslom hogy először is köszönj neki, és ne zavarjon ha nem viszonozza (először), csak próbálkozz tovább! Később menj oda hozzá, és kezdeményezz beszélgetést, kérdezd meg tőle hogy miért nem szeretne szociálisabb lenni, vagy akármi!


Aprócskát nekem is kifejtetlennek látszik amit írtam, de a részletekért te felelsz, és próbáld meg! Az a jó döntés, mert egy sikertelen kapcsolatot nem fogsz annyira bánni, mint egy meg sem próbáltat!

2017. szept. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat a késői válaszért, elfoglalt voltam eléggé:/

Köszönöm a tippeket :) mindenképpen szeretnék próbálkozni, hiszen ahogy írtátok, valóban könnyebb elfogadni még egy elutasítást is, mintha végig csak bennem lenne a "mi lett volna, ha" kérdés.

2017. szept. 23. 12:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!