Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvan fázva, fáj a torka a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvan fázva, fáj a torka a lánynak aki tetszik, mien gyümölcsöt vegyek amiből látja h törődöm vele?

Figyelt kérdés

Vagy a gyümölcsön kívül esetleg még vmi mást is ?


Csak értelmes kommenteket ha kérhetem ( ez nekem fontos )


2017. szept. 17. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Citrom (C Vitamin) Teának. Mandarin, Narancs.
2017. szept. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A törődés szempontjából teljesen mindegy, hogy milyen gyümölcsöt veszel neki érezni fogja a figyelmességedet, hidd el.:) #gentleman
2017. szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ananászt

Amúgy szerintem bármilyen gyümölcs jó amiben sok a c vitamin, meg figyelj rá hogy igyon sok folyadékot, teát (acerolás, erdei gyümölcsös, citromos)

2017. szept. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , legalább kaptam sok új ötletet , remélem beválik , nagyon köszönöm még 1x
2017. szept. 17. 19:19
 5/12 anonim ***** válasza:
Strepsils, NeoCitran, ACC :)
2017. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ambroxol-Teva 75 mg retard kemény kapszula
2017. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyon édes vagy! :) Szerencsés lány, akibe szerelmes vagy... :) Nos, hogy válaszoljak is a kérdésedre: citrom, narancs, alma, mandarin, banán. Spontán ezek jutnak eszembe.
2017. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csinálj neki teát és vidd el termoszban. :) Nekem is olyan jól esik mikor párom teát főz nekem télen, szerintem nagyon aranyos. :)
2017. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon édes :) Nekem is fáj a torkom, valaki nekem is vehetne gyümit :D
2017. szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ez annyira aranyoos :) egyébként szerintem is narancs,vagy főzz neki teát :)
2017. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!