Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek idióta vagyok? :D

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mádár0218 kérdése:

Szerintetek idióta vagyok? :D

Figyelt kérdés

Ti hogy gondoljátok 3-4 évig mentem egy lány után akit nagy nagyon szerettem, és bármi rossz történt vele az fájt nekem is, és azért voltak pillanatok amikor azthittem szívrohahom lesz úgy fájt amit tett, de még mindig szeretem.


A kérdés hogy idióta vagyok mert ennyit futok és próbálkozom hogy enyém legyen az a lány?


És egy ideje próbálom magam offolni mert ez már nekem is rossz, másoknál is próbálkozom de hát nem úgy jőnnek össze a dolgok :/



2017. szept. 16. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Irdd le neki hogy mit erzel. Sikerulni fog. Csak szivbol. Oszinten.
2017. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
4x er elmondtam neki szemtől szembe
2017. szept. 16. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat ha mar ilyen regita mesz utana es be is vallottad neki az erzeseidet es o semmit nem lepett akkor szerintem probalj valahogy tovabblepni rajta ,probalkozz mas lanyokkal ismerkedni, valahogy tavol maradni tole, es talan lassan elmulik ez a kotodes , szeretet iranta
2017. szept. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nehéz távol maradni tőle mert sokszor átjön, próbálkozom másoknál de, nem nagyon jön be :D
2017. szept. 16. 23:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!