Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hirtelen megcsókolt mégis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen megcsókolt mégis hagytam és viszonoztam?

Figyelt kérdés

A napokba történt velem,hogy egy fiú megcsókolt,csak úgy a semmiből,viszonozni viszonoztam,de eléggé meglepett.Igazából 1 hónapja ismerem kb.,nem is nagyon beszéltünk csak ha láttuk egymást.Majd egy bulin kimentem levegőzni az udvarba,utánam jött,megölelt majd megcsókolt.Másnap mintha mi sem történt volna.Szerintem nem emlékszik,annyit ivott.Amúgy nem jön be a srác,aranyos de csak barátként.Veletek történt ilyesmi?Hogyan?Esetleg mikor annyira meglepett a dolog hogy nem viszonoztátok vagy valami?Lett belőle kapcsolat?

16/L


2017. szept. 1. 21:29
 1/4 A kérdező kommentje:

*napokban

Bocsánat elírtam😊

És 17/L

2017. szept. 1. 21:30
 2/4 anonim válasza:
Szia! Azt szokták mondani, hogy részegen igazat mond az ember, éa megteszi azt is amit amúgy megszeretne, de nem mer megtenni. Viszont a legjobb módja ennek, ha elmondanád neki mitörtént, és megkérdezed, esetleg emlékszik - e valamire ebből. Egy ideig még talán ismerkedhetnétek, de ha neked végül tetszeni fog, és ő is kedvel, akkor akár lehet belőle kapcsolat. Ha viszont csak barátnak érzed, nehogy járni kezdj vele! Az a legrosszabb, amit tehetsz vele.
2017. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Igen én is így tudom,hogy a részeg ember őszinte,de nem tudom.Olyan hirtelen történt minden.Meg amúgy nem bántam meg nem azért.Beszélünk azóta is,csak nem tudom hogy írjam le neki.Vagyis nem csaphatok csak úgy a dolgok közepébe,hogy szia emlékszel arra a csókra?
2017. szept. 1. 21:58
 4/4 DollarDog ***** válasza:
Mivel a srácban volt annyi életerő hogy meg tudjon csókolni és pont téged akart lekapni így következtethető hogy nem a sárga földik itta magát! Mivel nem volt annyira részeg 100% hogy emlékszik a történtekre! Úgyhogy ha azt mondaná hogy nem emlékszik ilyesmire akkor csak azért mondja mert fél hogy emiatt te le akarod cseszni úgyhogy ha tagadja mond azt hogy "pedig jó volt"! Vagy hasonlót!
2017. szept. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!