Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is ilyen könnyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is ilyen könnyen elengednek a szüleitek?

Figyelt kérdés

Barátommal 2 éve vagyunk együtt, nagyon jó a kapcsolatunk. A múlt héten a haverokkal voltunk lent a balatonon 1 hétig. Anyuék szó nélkül elengedtek. A nyáron voltunk már fesztiválokon is meg koncerteken is.

A barátom unokatestvérééknek van vidéken egy nyaralójuk, és most majd oda szeretnék menni a hévégén. Már találkoztam az unoktestvéreivel, meg a nagyszüleivel is, már aludtunk is náluk. Megkérdeztem anyuékat, hogy mehetek-e, azt mondták persze, ha szeretnék, akkor nyugodtan. Nemrég volt nálunk anyunak a barátnője, és hallottam, hogy anyu mesélt neki a barátomról, meg hogy mikor hol voltunk, és anyunak a  barátnője mondta, hogy szerinte nem normális egy 17 éves lányt mindenhova elengedni a barátjával.

Nálatok ez hogy működött? Elengedtek/elengednek titeket, 17 évesen pl nyralni a baráttal vagy barátnővel? Vagy csak az én szüleim ilyenek, hogy mindig elengednek, és amúgy az a normális, ha nem?



2017. júl. 27. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Bizonyis kereteken belül szerintem az a normális, ha engedve van. Mert ha mindig csak azt kapja meg a gyerek, hogy nem, akkor megpróbál esetleg megszökni, vagy épp annyira el lesz zárva a társasági élettől, hogy nem lesznek barátai, magányos lesz, esetleg kialakulhat depresszió is.
2017. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most dicsekszel?


Amúgy igen, nagyon sok helyre elegednek, idén voltam fesztiválozni, egy hétig a balatonon, barátokkal megyünk Horvátországba 10 napra (mind saját pénzből természetesen).


Viszont azt nem engedik hogy fiúnál aludjak, vagy ő nálam.

2017. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 éve együtt vagytok, anyud korosztálya 18 évesen már külön lakásba élt, ha idősebb nagyid van, akkor lehet 16 évesen már ygereket nevelt, szóval :D
2017. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Engem is mindig könnyen elengednek szinte mindenhova és ez szerintem nagyon jó dolog mert megbíznak bennem és nem is adtam okot, hogy ez ne így legyen. (Gondolom ezek szerint te sem nagyon) Meg persze emiatt sokkal jobb is a kapcsolatunk a szüleimmel mert nem vitázunk, hogy miért nem engednek el stb, ez csak feszültséget okoz. Nyilván mindig jelentkezem és próbálok kompenzálni ahogy tudok. Úgyhogy szerintem ezzel semmi gond és szerencsés vagy!:)

18/L

2017. júl. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!