Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oda volt értem egy csaj,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oda volt értem egy csaj, onnan tudom hogy sokszor bámult kacéran meg mosolygott rám erre összejött mással. Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés

2017. júl. 21. 19:57
1 2
 11/13 rézevőfiamór válasza:
100%
Te tényleg arra vártál, hogy rádugrik és letépi a gatyádat?
2017. júl. 26. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik, a veled való kacérkodásával csak az idejét vesztegette, de veled ellentétben ezzel csak okosabb lett nálad. Te viszont gazdagabb lettél egy tapasztalattal, még ha a saját bőröd is ment rá.
2017. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Szeder Katalin ***** válasza:
Nem biztos, hogy te kellettél volna neki, lehet, hogy a másikat akarta így féltékennyé-kezdeményezővé tenni. De ebből az "elefánt"- vagy csaliszerepből előfordult már előléptetés...
2017. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!