Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ramir utana alig beszelunk mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ramir utana alig beszelunk mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
18 evesek elmultunk de inkabb ebbe a kategoriaba irom. Mindennap ramir egy fiu kb 1 honapja mindennap de 2-3 szonal nem beszelunk tobbet mert o elolvassa es nem ir vissza. De nem az, hogy utana nem is lep fel, fent van, csak el sem olvassa es nem is ir vissza. En pedig mivel latom rajta nem is eroltetem. Nem kerem hogy ram irjon, akkor minek ir?
2017. jún. 28. 07:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Passz
2017. jún. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyire tartja fontosnak 'kapcsolatotokat'...
2017. jún. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolso: nyilvan en is latom, de akkor minek ir? Ha engem nem erdekel valaki nem irok
2017. jún. 28. 08:28
 4/7 anonim ***** válasza:
barátilag irt, unatkozott
2017. jún. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsó válaszolóval

Unatkozik de mást nem akar

Hagyd a francba szerintem

2017. jún. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet túl szűkszavú vagy vele, megkérdezi, hogy szia, miújság? te meg írsz egy semmi-t, akkor én se írnék vissza.
2017. jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vegyél magyar ékezetes billentyűzetet,marha!
2017. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!