Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek plusz pont egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek plusz pont egy lánynál, vagy vonzó az, ha jó hangja van, szépen énekel?

Figyelt kérdés

A kérdésre nem ehet smiley-t írni, ezért ide kell írnom...


:)



2017. jún. 26. 19:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%

"extra" - No nem megsértődni ettől a szótól, mert meghatni még nem fog, de szívesen hallgatnám ha tényleg olyan jó a hangja.

Ha passzol a hangja akkor egy Green Day-t, Linkin Park-ot vagy Nickelback-et még lehet meg is próbálnék vele hiába jobb a port szívni a lábamtól mint engem hallgatni.


21/F

2019. febr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon poziztív. A jelenlegi párom is mondogatta,hogy sokakat zavar a hangja. Én meg simán elalszok az ölében ahogy magyaráz. Rettenetesen nyugtató számomra. Énekelni is tud,de csak takarítás közben fülessel szokott amikor megfeledkezik magárol, és épp úgy megyek hozzá,hogy "meglepem"
2019. febr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem pozitív,mert szívesen hallgatok jó hangú embereket énekelni. 19/f
2019. máj. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!