Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elsajátítani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elsajátítani a tökéletes csók technikáját? 15/L

Figyelt kérdés

Még nem csókolóztam de hamarosan sor fog rá kerülni. Mivel gólyatáborba megyek és a barátnőim össze akarnak boronálni egy fiúval. Már most megmondták hogy mersz vagy mersz lesz. (Ők a gólyavezetők) Van egy fiú aki nagyon tetszik de tudom hogy ő már csókolózott. Nem szeretném elszúrni tippek hogy hogyan tudnék mrgtanulni?

Trollok kíméljenek köszönöm



2017. jún. 19. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

" Mivel gólyatáborba megyek és a barátnőim össze akarnak boronálni egy fiúval"

ÉS büszke leszel magadra,hogy ilyen körülmények között lesz az első? Semmi romantika, ráadásul a barátnőid szervezik az egészet.

Taps.

2017. jún. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Amerikába minden kislány ilyen játékoknál csókolózik először; amúgy is, ez csak egy 15 éves lány első csókja lenne, ilyenkor nem tudják még hogy semmi sem tart örökké.

Pláne ha tetszik neki, akkor máris van vonzalom, nem muszáj rózsaszirmokkal körülhintett gyertyafényes vacsora mellett először csókolózni; bár gondolom neked is ilyen volt az első, valós és erőteljes érzelmekkel.

2017. jún. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Stark2000 ***** válasza:
81%

Üszkösen, de egyet kell értsek az első válaszolóval.


Amúgy nincsen semmi technika ebben.. Ez érzés. Érzésből jön. Én amikor elsőnek csókolóztam sokat agyaltam ezen, hogy hogyan kell. Aztán csak belenéztem a szemébe, elvesztem a tekintetében és bumm.. , fél perc múlva egymást nyaltuk faltuk. :D Semmi extra. Csak jön, ha megvan köztetek a "kémia" . Elrontani nem igazán lehet szerintem - mondjuk a szemed ne nyisd ki csók közben, sok nyálad ne legyen lehetőleg, és a nyelvezéssel takarékoskodj ha első csók lesz vele.

2017. jún. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:
Utána meg eladnak téged egy tevéért valami sejknek. De igen így tovább xd
2017. jún. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan bonyolult mint azt hinnéd. Ja és a nyelvedet először felejtsd el. Eleinte csak ajakkal, és ha azt már érted hogyan kell, akkor legyen a francia.
2017. jún. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

10 és múlva pedig jön Dubaj. Komolyan részt akarsz venni ilyen játékokban? Ha igen, akkor neked nem számít a csók, csak a játék.

Egyébként meg tapasztalat.

2017. jún. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tervezett csók...
2017. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe most komolyan mi a Dubai? Gratulálok hogy így akarjátok lebeszélni a saját döntéseiről a gyereket, mely ha balul üt ki, biztos meg is bánja és tanulni fog belőle.
2017. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!