Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keltsem fel egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel egy fiú figyelmét?

Figyelt kérdés

2017. jún. 13. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Hány évas vagy? Ha tini akkor másszál rá, rakd rá a lábadat a lábára vagy ugorj a nyakába. Ha idősebb akkor fogalmam sincs! :D
2017. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
vegyél fel láthatósági mellényt
2017. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Ha hangosan az anyjába küldöd, valószínűleg felfigyel rád
2017. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Nem kell felkelteni.

Nyugodtan te is oda mehetsz, es beszélgethetsz vele.

Hid el az nagyon imponáló egy férfinak.

Nem leszel ezzel "rossz kislany", de vágány belevaló nőknek fog tartani ammi ugye már fél siker.

Ha meg nem jön össze, ne szomorkodj.

Tele van a "tenger" kifognivalo szabad hallal.😎😉😉

2017. jún. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik hasznos választ írtak.
2017. jún. 14. 07:12
 6/12 -Jani- válasza:
100%
Próbálj vele beszélgetni, olyan szituációkat "kiépíteni" amikor tudtok kettesben cseverészni. Ez azért fontos, mert úgy tudod/tudjátok meg hogy milyen a másik fél gondolkodása, világképe, tehát hogy egyáltalán vannak-e olyan tulajdonságaitok ami vonzó -lehet- a másik fél számára.
2017. jún. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá és próbálj meg beszélgetni vele. Ha megvan a közös hang akkor léphetsz tovább.
2017. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Ne "keltsed fel" inkább vetkőzz le és búj az ágyába...
2017. jún. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Életem legnagyobb hódítása úgy történt, hogy a társaság minden férfi tagjával érdeklődő, figyelmes, kedves voltam.

A kiszemelt pasin simán átnéztem, nagyon visszafogott, tartózkodó volt a magatartásom. Ezt egyik férfi sem veszi simán tudomásul.


Nemcsak nekem tetszett. A társaság más hölgytagjai is rástartoltak.


Bejött a csel és az enyém lett a főnyeremény.

2017. jún. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9-nek:


Ez nem mindenkinél működik. Pl. ha velem bunkó egy nő, átnéz rajtam az nemhogy érdeklődést, hanem leplezetlen megvetést vált ki iránta.

2017. jún. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!