Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a fura, mert ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a fura, mert ilyen kapcsolatot akarok?

Figyelt kérdés

Mármint szerintem ilyen kapcsolat nem létezik és lekéne mondanom róla nem és valami sokkal reálisabbat elképzelnem.

Mondom is, hogy milyen kapcsolatot képzelek el, ami számomra ideális, hiszen csak ezért kattintottál ide, mármint a fékezhetetlen kíváncsiságod miatt, persze ez csak feltevés.

Na szóval valami olyasmit képzelek el, ahol a lánnyal egymásra vagyunk nőve, vagy hogy mondjam, mint 2 jó barát (testvér), akik mindig együtt vannak és megosszák folyamast az emlékeiket (nem a facebookon, hanem rendesen az életben egymás között), akivel egésznap lehet lenni és szórakozni, és nem lenne mása neki csak én, mármint nekem nincsen senkim és emiatt akarok egy olyan lányt, mint amilyen én is vagyok... Persze pocsék dolog, ha nincs senkid, de pont ezért lenne jó ha egymásnak ott lennénk. Persze ez így eléggé árándos, és eléggé nehezen is jön most az írás, mivel képzeletben egészen más.

Azért remélem nagyjából átjött mire célzok, olyan ketten a világ ellen érzést akarok :D 2 magányos farkas egymásra talál stb-stb...


2017. jún. 8. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Mint egy filmben?

Természetes persze mindenki ilyet akar csak ez éppen a valóság..😕😕😢😢

2017. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel (de én is fiú vagyok).

Ha nem is azt szeretném, hogy napi 24 órát beszélgessünk, de azt mindenképp, hogy egymásnak a legfontosabbak legyünk. Ezzel még szerintem nincs gond.

2017. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked barátkoznod kéne 🙍
2017. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, de nálam a gondok ott kezdődnek, hogy nem engedek senkinek aki nem ilyen, és ha elméletileg ilyen nincs, akkor meg soha nem lesz nekem megfelelő lány, ami meg nem túl kecsegtető jövőt sejt :/
2017. jún. 8. 21:54
 5/7 A kérdező kommentje:
barátkoznom? A környezezemben élő emberek nem szimpatikusak nekem, barátságot meg ápolni kell, ez pedig nagy távolságon lehetetlen.
2017. jún. 8. 21:55
 6/7 anonim válasza:
Szerintem te a barátság fogalmát irtad le. Szóval igen barátokat kellene szerezned. De az sem jó szerintem ha túl ráakaszkodsz valakire. Olyan nincs a barátoknál, hogy neki ne legyen más az életében. Szerintem ha nyitottabb szemmel járnál és közelebb engednéd magadhoz az embereket találnál ilyet. 19\l
2017. jún. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is barátságokat kéne kötnöd. Egy párkapcsolat mellesleg ugyanannyira idő- és energiaigényes, mint egy barátság, úgyhogy azt is ápolni kell.

A kapcsolatok elején, a "rózsaszín ködben" van egy ilyen rövid időszak, mikor a párocska mindenhová együtt megy, folyton együtt vannak, stb. Aztán ez mérséklődik, mert mindenkinek kell egy kis tér.

(Legalábbis nálunk ez így ment.:) )


Volt már korábban kapcsolatod?

2017. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!