Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk (17-19), nálatok ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (17-19), nálatok ez kizáró ok lenne?

Figyelt kérdés

Mennyire zavarna titeket,ha a lánynak nagyon bonyolult családi élete lenne,így aztán nem mehetnétek el hozzá soha? Nem szeretném a dolgokat részletezni,a helyzet nagyon rossz,sajnos nem járhatnak hozzánk a barátaim,így aztán ha lenne barátom sem hozhatnám haza. Nem vagyok pasizós típus,viszont van néhány szimpatikus srác,akik felé ezért sem merek nyitni.

A másik dolog pedig,hogy bekerültem egy városi környezetbe,ahol mindenki tehetős,sőt,néhányan kifejezetten gazdagok,mi pedig egy olyan család vagyunk,akinek azért van anyagi problémája bőven. Én nem városi vagyok,már az alapszínvonal is teljesen más.Szerintem nem vagyunk szegények,viszont nem olyan az autónk,a házunk,az életvitelünk mint az osztálytársaimnak.

Az összes barátom,ismerősöm ebből a gazdagabb rétegből kerül ki.


Mi a véleményetek? Jogosan érzem rosszul magam emiatt? Titeket zavarna?


2017. máj. 6. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, 21 vagyok, de 18 évesen is úgy gondoltam volna hogy ha nem mehetek oda, jöhet a lány ide. Komfortosabban is érzem magam akkor.
2017. máj. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor majd mesz te a srachoz. Nincs ezzel gond.
2017. máj. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nincs ezzel probléma, a gond velük (a családoddal) van, és nem veled, mint ahogy arról sem tehetsz, hogy milyenek az anyagi körülményeid. Valaki beléd lesz szerelmes, és nem a lakásotokba / autótokba / szüleidbe.

Szóval ne érezd magad rosszul emiatt, hisz nem te tehetsz róla.

2017. máj. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!