Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítsak le egy vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le egy vagy több lányt a parkba?

Figyelt kérdés

Ma megyünk ki egyik haverommal egy parkba,új hely az egész számunkra mert a város mésik végében van arra meg nem igazán van mit keresni,párszor elmentem arra és láttam,hogy nagyon sok lány űl ott kint és arra gondoltam,hogy valahogy jó lenne ismerkedni ott is,a bökkenő még az,hogy azok a lányok inkább románul beszélnek(Nem szőröstalpúak,tényleg szép az összes nagyon,nekem meg nem annyira megy a román de nagyjából eltudok beszélgetni ha kell,milyen szöveggel kellene oda menni hozájjuk?

Esetleg egy olyan,hogy új vagyok még errefelé és megtudnák-e mondani,hogy mi merre van vagy valami?

Fiúk,ti milyen szöveggel szólítottatok már le lányokat?

Lányok nektek mi az ami tetszene?

A pofátlan leszólításokat hanyagolnám,ismerkedni szeretnék nem pofont kapni.16/F



2017. máj. 5. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2017. máj. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez jó lesz. Állítsd be, hogy nem nagyon ismered a környéket és kérj útbaigazítást.

Én egyszer tejszínhabbal a kezembe illetve a számba mentem oda két lányhoz, akikkel elakartam cserélni a héliumos lufijukra a fél doboz habomat. Kicsit furán néztek, szóval ilyesmit ne csinálj:)

2017. máj. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
"szia cica, van gazdád?" tuti siker!
2017. máj. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Ballon kabátban eléugrassz,ráordítasz hogy Megvaaaagy! Utána pedig előkapod a pö csöd és helikopterezel neki.Azzonali szerelembe esés garantálva.
2017. máj. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia béjbi! Kérsz rántott húst?
2017. máj. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Betegek vagytok :'D

Ha velem valaki ilyet csinál mint amit az előzők írtak akkor halálra röhögném magam :D. De ezekkel nem hiszem hogy elérnél olyan hatást amilyet szeretnél, inkább csak furán néznének rád szóval hanyagold. Az viszont jó ötlet hogy útbaigazítást kérsz tőlük. Más nekem sem nagyon jut eszembe :D

Csak figyelj arra hogy ne tűnjön úgy mintha fogadásból csinálnád mert nagyon sok lány ilyenkor ezt hiszi és megsértődik. Amúgy meg ha jól nézel ki akkor biztos hogy nem fognak lekoptatni.

16/L

2017. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 És a tejszínhab??
2017. máj. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!