Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha a fiú alacsonyabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha a fiú alacsonyabb mint a lány?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2017. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Akinek baj, annak baj, akinek nem baj, annak nem baj.

Más szóval, ízlések és pofonok különbözőek.

Betegséget nem okoz, ezen felül meg te döntöd el, hogy neked baj-e.

2017. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Uralkodnak fölöttünk az alacsony nők, ez tény.


De ha magasabb nálad akkor szerintem pont az ellenkezője.

Szóval szerintem még jobb is.

2017. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj szerintem. Ki tehet róla, hogy alacsonyabb a srác? Biztosan nem ő akarta így :D Szóval ha szeretik egymást, ez egyáltalán nem lehet akadály. (Én is egy alacsony srác vagyok, és balszerencsémre mindig nálam magasabb lányok tetszenek)
2017. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
170 centi vagyok,nalam nehezebb alacsonyabbnak lenni,de valahogy pont mindig a nagyon pici fiuknak jovok be. Engem ez taszit,pedig nem vagyok felszines,de azert csak legyen magasabb nalam egy fiu. Ha egy kicsit is alacsonyabb,akkor az olyan erzest kelt bennem,mintha az ocsem kezet fognam.
2017. ápr. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

Én mondjuk el sem tudom képzelni magam magasabb lánnyal. De ha olyan párt látok, ahol ez a helyzet, az is fura valahogy, nem áll szemre.


Nem ítélem el őket, ha nekik ez így jó, akkor áldásom rájuk, de én sose lennék képes erre. Tényleg csak az számít, a két érintettet érdekli-e, vagy sem.

2017. ápr. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!