Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mi segített...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi segített szakítás után?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 14. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Az idő... Véglegesen pedig az, amikor megismertem a jelenlegi páromat.
2017. ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, amúgy közvetlenül utána meg az, hogy igyekeztem lekötni magam, hogy mindig legyen valami dolgom, programom, amire koncentrálni tudjak, és ne a szakításon agyaljak. Beiratkoztam nyelvtanfolyamra, eljártam többet sportolni, barátokkal is igyekeztem többet találkozni. Így napközben nagyjából lekötötték az agyamat a programok, az esték voltak rosszabbak.
2017. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Es utana baratok maradtatok?
2017. ápr. 14. 17:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az idő, meg az, hogy nem beszéltünkegy jó idejig. De barátok maradtunk. Gyakran beszélünk még most is, csak nálunk elég szar ügy volt. Nem tudom lehet-e de én szerettem és rajta is láttam, hogy fontos voltam neki. A gond ott van, hogy jópárezer kilóméterre lakik tőlem. És néhány hónapra a szakítás után csak úgy a semmiből írt, hogy szeret még mindig és a kapcsolatai is tropára mentek, mert minig olyat keresett mint én.

És most gázban vagyok, mert azóta eltelt fél év és én azthiszem még érzek valamit, és rajta is látom, hogy fontos vagyok neki.

Fogalmam sincs miért írtam le xD azthiszem kezdek begolyózni. Gázabb vagyok mint gondoltam

17/l

2017. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ido,es a jo baratnok. Az,hogy amikor az utca kozepen ultem le a foldre banatomban sirni,akkor a baratnom addig rangatott,amig fel nem alltam,hogy eroszakkal elvitt bulizni,es megetetett. Hogy az ejszaka kozepen is felvette a telefont,es meghallgatta ezredjere,hogy "de en meg szeretem" es hazajott a nyari taborbol azert,hogy engem vigasztalgasson.

Lenyeg a lenyeg,mindenkepp kell valaki,akire tamaszkodhatsz,maskepp nem megy.

2017. ápr. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Es ha az elvileges legjobb baratnom szorakozasa miatt van a szakitas?
2017. máj. 12. 22:16
 7/8 anonim válasza:

Semmi.

Csak elmúlt a rossz érzés de néha még visszajön.

Barátok vagyunk, most is elmondok neki mindent, csak már nem járunk.

Olyan mintha együtt lennénk, de nem vagyunk.

13/l

2017. máj. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én leszek a barátnőd:33

Egyébként semmi, nekem nem segített ez a lekötős hülyeség, bármit csináltam eszembe jutott. Attól sem lett jobb, hogy lett más. Mi újra kezdtük, azóta jól működik sőt, nagyon jól...

Ha gondolod, nekem leírhatod mi volt:)

2017. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!